• Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Neo24.pl
04 gru 2017 09:21

Poproś Świętego Mikołaja o te 4 rzeczy i stwórz domowe centrum rozrywki w swoim salonie!

Coraz więcej pracujemy i mamy coraz mniej czasu na odpoczynek. Można wręcz odnieść wrażenie, że jesteśmy gośćmi we własnych domach i przychodzimy tam tylko po to, by zjeść, umyć się i pójść spać. Na szczęście, po ciężkich pięciu dniach przychodzi weekend - czas na rozrywkę i złapanie oddechu.

Z tego tekstu dowiesz się, o jakich 4 rzeczach napisać w liście do Świętego Mikołaja, by stworzyć domowe centrum rozrywki, które pozwoli Ci oderwać się od codziennych obowiązków i spędzić trochę czasu z rodziną. 

Zacznij od dobrego telewizora

Nie ma multimedialnego centrum w salonie bez telewizora, który wyświetla obraz w wysokiej rozdzielczości. Na rynku dostępnych jest wiele modeli, które oferują ogromną ilość funkcji, ale najlepiej będzie, jeżeli zdecydujesz się na urządzenie z kategorii Smart TV. Dzięki temu, oprócz tradycyjnego telewizora, zyskasz prawdziwy kombajn multimedialny z dostępem do Internetu oraz popularnych serwisów streamingowych takich jak np.: Netflix. Jeżeli jesteś fanem seriali, nie możesz przejść obojętnie obok takich możliwości. Zwróć również uwagę na to, czy telewizor pracuje w rozdzielczości 4K. Pozwoli Ci to cieszyć się obrazem o najwyższym poziomie szczegółów oraz niespotykanej dotąd głębi kolorów.

Nie zapomnij o nagłośnieniu

pexels-photo-534263.jpeg
pexels-photo-534263.jpeg

Jeżeli myślisz poważnie o stworzeniu centrum multimedialnego w salonie, musisz wziąć pod uwagę zakup dobrego nagłośnienia w postaci kina domowego. Dzięki takiemu rozwiązaniu uzyskasz przestrzenny dźwięk, który otoczy Cię podczas oglądania filmów, grania w gry lub słuchania muzyki. Przy wyborze zestawu sprawdź, czy kino domowe, które Cię interesuje, obsługuje połączenia NFC lub Bluetooth. Jest to funkcja, która bardzo ułatwia codzienne użytkowanie. Wystarczy tylko, że położysz smartfon na zestawie kina domowego, by muzyka zabrzmiała w całym salonie.

Zanurz się w wirtualnej rozrywce

pexels-photo-245252.jpeg
pexels-photo-245252.jpeg

Filmy i muzyka są w porządku, ale czasami każdy ma ochotę zagłębić się w fantastyczny świat i przeżyć niesamowitą przygodę. Takie możliwości dają konsole do gier. Wystarczy je tylko podłączyć do telewizora lub rzutnika, by móc cieszyć się najnowszymi produkcjami. Ilość dostępnych na rynku gier na konsole jest tak duża, że z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Żeby tego było mało, najnowsze konsole mają dostęp do Internetu oraz pozwalają na korzystanie z popularnych aplikacji takich jak Skype, VLC, YouTube, SoundCloud, a nawet serwisu Netflix.

Zorganizuj kino we własnym domu

Coś dla osób, które nie do końca potrzebują telewizora i jego funkcjonalności. Dobry rzutnik może skutecznie zastąpić to urządzenie i zamienić Twój salon w prawdziwą salę kinową. Wystarczy tylko kawałek ściany, by móc wyświetlić obraz z ulubionej gry lub filmu. Koniecznie wspomnij Mikołajowi o tym, by Twój rzutnik obsługiwał technologię Bluetooth oraz wejścia HDMI i USB. Dobrze też, gdyby miał kompaktowe rozmiary, które pozwolą na łatwe przenoszenie. W przypadku projektorów to bardzo przydatna cecha.

Więcej na: www.neo24.pl

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH