• Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: www.dobrzemieszkaj.pl
13 gru 2012 13:34

Prezenty pomysłowe i praktyczne: dla zdrowia i urody

Pomysłowe i praktyczne prezenty zmobilizują do aktywności oraz zachęcą do prowadzenia zdrowego stylu życia.

Pyszne i zdrowe soki warzywno-owocowe łatwo przygotować z pomocą sokowirówki JE730 Kenwood. Do szerokiej tuby można wkładać całe jabłka; poj. dzbanka na sok 1,5 l. System Anti-Drip zapobiega kapaniu. Cena: ok. 799 zł, www.kenwood.pl.

' title=
fot. Kenwood

Urocze i praktyczne etui Kilo na jabłko poleca marka Duka. Małe co nieco można zabrać ze sobą na spacer i za pomocą uchwytu przypiąć np. do plecaka. Cena: ok. 39,90 zł, www.dukapolska.com.

' title=
fot. www.dukapolska.com

Szybki prysznic? Żel do włosów i ciała z linii kosmetyków dla mężczyzn White Musk® Sport dostępny w sklepach Body Shop przyda się również w podróży. W serii także woda toaletowa i dezodorant. Cena: ok. 35 zł/200 ml (żel)

' title=
fot. Body Shop

Waga łazienkowa z analizą BG 55 Beurer wskazuje nie tylko wagę. Ma także przeliczniki masy kostnej, tkanki tłuszczowej i mięśniowej oraz wody, kalorii i energii, a także tryb dla sportowców. Cena: ok. 377,07 zł, www.medicmar.eu, www.beautyplanet.com.pl.

' title=
fot. www.medicmar.eu, www.beautyplanet.com.pl

Pulsometr PM62 Beurer to więcej niż zegarek ze stoperem i pomiarem EKG. Wskaźnik LED obrazuje pracę serca; dioda pulsuje w rytmie uderzeń na zielono w zakresie treningu i na czerwono poza nim. Urządzenie informuje też m.in. o ilości spalonych kalorii. Cena: ok. 331 zł, www.medicmar.eu, www.bautyplanet.com.pl.

' title=
fot. www.medicmar.eu, www.bautyplanet.com.pl

Wkład filtrujący AquaMag Dafi zapewni wodzie z kranu lepszy smak oraz dodatek magnezu. Przefiltrowana woda nie wymaga przegotowania; można z niej szybko przygotować zdrowe koktajle. Cena: ok. 14,99 zł, www.dafi.pl.

' title=
fot. www.dafi.pl

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH