• Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: www.dobrzemieszkaj.pl
19 lut 2009 22:33

Projektantka Mirka McNeill: co lubi w designie?

Proj. wnętrz Mirka McNeill typuje subiektywny zestaw designerski.

Łóżko Canton to połączenie minimalizmu z... szansą na przepych. Wystarczy tylko zawiesić baldachim i konstrukcja zacznie żyć nowym życiem. Lombok.

Lombok
fot. Lombok

Lampa stołowa Bourgie (proj. F. Laviani) to nieco ironiczne podejście do klasyki. Barokowa forma ubrana w plastik. Zoom Design Shop.

Zoom Design Shop
fot. Zoom Design Shop

Bubble Chair (proj. Aarnio Eero) to ikona współczesnego designu. Bańka mydlana, która stała się efektownym fotelem. Adelta/Atak Design.

Adelta/Atak Design
fot. Adelta/Atak Design

Da Gama Campaign... na pierwszy rzut oka walizka lub pudło na instrument muzyczny. Tymczasem, ten intrygujący przedmiot ze stali nierdzewnej jest po prostu stolikiem kawowym! Andrew Martin.

Andrew Martin
fot. Andrew Martin

Szafa w stylu kolonialnym. Mebel, który doda wnętrzu charakteru i tajemniczości, zabarwionej egzotycznym smakiem. Indigo.

Indigo
fot. Indigo
Mirka McNeill
Mirka McNeill
Studiowała archeologię i antropologię. Skończyła również studia multimedialne i projektowała strony internetowe. Od kilku lat z pasją aranżuje wnętrza. Mieszka w Londynie, ale pracuje zarówno w Anglii, jak i Polsce (skąd pochodzi). Specjalizuje się w „recycling architecture”, rewitalizacji zabytkowych wnętrz. Robi to w nietypowy sposób: adaptuje dawne budowle i umiejętnie łącząc elementy klasyczne z ultranowoczesnymi, dopasowuje je do współczesnego stylu życia. Jej drugą ogromną pasją, poza architekturą, jest pływanie w jednoosobowych łódkach po Tamizie.
Proj. wnętrz Mirka McNeill

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH