W otwartej strefie dziennej niepodzielnie rządzi styl glamour: eleganckie formy, błyszczące powierzchnie, zdobne kryształki oraz biel. Projekt: Katarzyna Uszok. Fot. Bartosz Jarosz.

Zobacz galerię [20 zdjęć]

W otwartej strefie dziennej niepodzielnie rządzi styl glamour: eleganckie formy, błyszczące powierzchnie, zdobne kryształki oraz biel. Projekt: Katarzyna Uszok. Fot. Bartosz Jarosz.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Urszula Tatur
01 lut 2016 12:05

Salon w stylu glamour. 20 pięknych wnętrz

Salon w stylu glamour olśniewa bogactwem zdobień i blaskiem kryształów. Zobaczcie jak prezentuje się na salonach.

Styl glamour na dobre zagościł w naszych domach. I nic w tym dziwnego, skoro wszyscy lubimy otaczać się luksusem i od czasu do czasu pozwolić sobie na odrobinę zbytku. Ozdobny, pełen blasku i niezwykle elegancki cieszy nasze zmysły. Oparty na wariacjach klasyczną konwencją, bawi się dostojnymi formami. Lubujący się w lśniących tkaninach, mieniących się kryształkach i srebrno-złotych dekoracjach styl glamour musi błyszczeć.

Także salon urządzony w tej stylistyce zachwyca różnorodnością użytych materiałów, struktur i kolorów. Wszystko jednak podane w dobrze wyważonych proporcjach już od pierwszego spojrzenia czaruje elegancją i kusi luksusem. Z jednej strony zachwyca blaskiem i pałacową wręcz wytwornością. Z drugiej – imponuje dużą ilością dekoracyjnych wykończeń, faktur i materiałów. Przy tym niczego nie może tu być w nadmiarze.

Dominujący blask i połysk ocieplają bardziej „miękkie” materiały – wzorzyste tapety, puszyste dywany i wytworne tapicerki przełamujące klasyczne formy mebli, także tych wypoczynkowych. Porywający efekt zapewniają kryształowe żyrandole oraz równie błyszczące dekoracje. Wszystko razem robi odpowiednie wrażenie.

 

WASZE KOMENTARZE (2)

DODAJ KOMENTARZ
  • gość, 2016-02-08 13:38:00

    Trzeba przyznać, że ten trend elementów betonu w mieszkaniu robi wrażenie i całkiem niezłą karierę wśród naszych klientów, którym zalecam płyty betonowe, ponieważ to wysoko zaawansowana technologia produkcji betonu, która zapewnia najwyższe standardy produkcji i jakości płyt betonowych. To po prostu najlepsza jakość na polskim rynku.
  • karla, 2016-02-05 15:19:27

    pięknie sie prezentuje kamien luna bruk-bet, daje efekt 3d

POLECAMY W SERWISACH