Dekoracyjny, witrażowy stolik kawowy oraz dwuosobowa sofa w intensywnym, niebieskim kolorze to recepta na subtelną, kobiecą strefę wypoczynkową. Fot. Furniture Village.

Zobacz galerię [16 zdjęć]

Dekoracyjny, witrażowy stolik kawowy oraz dwuosobowa sofa w intensywnym, niebieskim kolorze to recepta na subtelną, kobiecą strefę wypoczynkową. Fot. Furniture Village.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Urszula Grynczel-Aronowicz
04 marz 2015 11:06

Salon z kobiecym charakterem: dużo zdjęć mebli i dodatków

Jak podkreślić kobiece wdzięki wie chyba większość z pań. A w jaki sposób dodać damskiego uroku wnętrzu? Zobaczcie w naszej galerii.

Chyba każda kobieta lubi wyrażać swoją osobowość. Dotyczy to nie tylko ubioru, ale także wystroju  domu czy mieszkania. Damski styl aranżacji można łatwo wyczarować, używając mebli czy dodatków w kolorze, najczęściej kojarzącym się z kobiecą estetyką. Róż – bo o nim mowa przypisywany jest paniom już od najwcześniejszych lat, kiedy to większość ubranek oferowanych przez producentów ma właśnie słodką, radosną barwę. Idąc tym tropem również producenci mebli tworzą sofy, fotele a nawet meblościanki w tym właśnie kolorze.

Jednak fakt, że we wnętrzu nie ma ani grama różu nie musi oznaczać, że jest ono pozbawione subtelnego, kobiecego wdzięku. Wśród mebli wpisujących się w damską estetykę są także modele w odcieniach czerwieni, fioletu oraz klasycznej szarości i bieli.

Decydując się na wyposażenie w bardziej uniwersalnym odcieniu warto wzbogacić aranżację o typowo kobiece dodatki. Zdobione wazony ustawione na meblościance, kryształowe dekoracje, lustra czy biżuteryjne oświetlenie odmienią nie do poznania salon, tak, jak umiejętnie wykonany makijaż. Należy jednak pamiętać, by podobnie jak kolorowych kosmetyków, również wyrazistych dekoracji używać z umiarem i rozsądkiem.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH