• Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: www.dobrzemieszkaj.pl
28 paź 2009 13:25

Siedziska do każdego wnętrza

Czasy skromności już dawno minęły, nareszcie można, a nawet trzeba dumnie się puszyć oraz zaskakiwać odważnymi formami i barwami. Zwłaszcza gdy jest się pufem, stołkiem lub inną „meblową osobliwością”!

Worek Z500 - idealny do siedzenia lub zabawy, dzięki swej formie oraz specjalnemu wypełnieniu (granulat polistyrenowy), dopasowuje się do każdego użytkownika; ponad 300 tkanin i 100 skór naturalnych do dowolnego zestawiania. Cena: ok. 996 zł (skóra licowa S1), Kler.

Kler worki
fot. Kler

PS Hällar - proj. Maria Vinka, stołek wykonany ręcznie z włókien bananowych, trawy morskiej i bawełny; unikalne wzory; 98x63x40 cm (szer./gł./wys.); poszczególne modele mogą różnić się pod względem wymiarów i koloru. Cena: ok. 249 zł, IKEA.

IKEA stołek
fot. IKEA

Glossy - „nieziemsko” wygodny, srebrny puf, dzięki nietypowej barwie i formie, przyciąga wzrok jak gwiazda; sztuczna skóra, metal. Cena: ok. 605 zł, Kare/Glamstore.

Kare/Glamstore puf
fot. Kare/Glamstore

Ball - siedzisko w kształcie kuli, z akrylu; doskonale sprawdzi się zarówno w salonie, jak i ogrodzie, w kilku kolorach do wyboru; śred. 50 cm. Cena: ok. 1.030 zł, XL Design/Glamstore.

XL Design/Glamstore siedziesko
fot. XL Design/Glamstore
XL Design/Glamstore siedziesko
fot. XL Design/Glamstore
XL Design/Glamstore siedziesko
fot. XL Design/Glamstore

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH