• Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Urszula Grynczel-Aronowicz
28 sty 2014 05:01

Sprzęt ułatwiający pracę

Drukarka czy nowoczesny odtwarzacz muzyki to nieodłączne atrybuty domowego biura. Ułatwiają codzienną pracę, ale nie tylko. Zobacz, w jakie nowinki techniczne warto wyposażyć pokój pracy.

Sieciowy odtwarzacz muzyczny CocktailAudio X30 posiada podwójny układ zasilania, oscylatory TCXO w układzie zegara oraz sztywną metalową obudowę z wyświetlaczem LCD i szczelinowym czytnikiem płyt Audio-CD. Urządzenie może działać jako samodzielny system audio z podłączonym głośnikami lub jako zaawansowane źródło dźwięku w zestawie z cyfrowymi lub analogowymi systemami Hi-Fi. Do dyspozycji użytkownika jest także klasyczne radio FM. Fot: Human Media.

Coctail Audio X30.
Coctail Audio X30.

5-cio calowy model PocketBook Mini posiada energooszczędny i bezpieczny dla oczu ekran E-Ink. Urządzenie waży zaledwie 130g i jest niezwykle cienkie (7mm), a dzięki baterii działającej przez miesiąc bez ładowania i profilowanej obudowie znakomicie nadaje się do mobilnego czytania. Wbudowana pamięć o pojemności 4GB wystarczy do przechowania kilku tysięcy książek, a przyjęte rozwiązania pozwalają na bezproblemowe korzystanie z ofert e-księgarni czy z elektronicznych wypożyczalni książek i pobieranie materiałów bezpośrednio na czytnik. Cena: 299 zł. Fot. Human Media.

Pocket Book Mini.
Pocket Book Mini.

Monochromatyczna drukarka z wbudowanym systemem stałego zasilania w atrament WorkForce M105 została zaprojektowana z myślą o użytkownikach w małych firmach i domowych biurach. Sprzęt gwarantuje oszczędne drukowanie przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej jakości wydruków. Jest to możliwe dzięki 140 ml pojemnikom na atrament, oryginalnemu, pigmentowemu atramentowi firmy Epson oraz technologii druku Micro Piezo. Cena: ok 900 zł. Fot. Epson. 

Work Force M105.
Work Force M105.

Amplituner R110 od firmy Scansonic posiada odbiornik FM, DAB+ oraz umożliwia odbiór tysięcy rozgłośni internetowych. Możliwe jest podłączenie innych źródeł dźwięku – przykładowo − odtwarzacza CD. Do dyspozycji użytkownika jest analogowe liniowe wejście stereo oraz wejścia cyfrowe: koaksjalne i optyczne. Cena: ok. 1565 zł. Foto: Scansonic.

Amplituner R110 Scansonic.
Amplituner R110 Scansonic.

Czytnik PocketBook Color LUX wykorzystuje najnowsze technologie związane z elektronicznym papierem - bezpiecznym dla oczu i pozwalającym na konstruowanie lekkich czytników książek. Technologii E-Ink Triton zastosowana w ekranie zapewnia wyświetlanie obrazów czarno-białych oraz kolorowych z wykorzystaniem palety 4.096 barw. Ekran jest wyposażony w system podświetlenia LED, umożliwiający korzystanie z czytnika przy niewystarczającym oświetleniu zewnętrznym. Cena: ok.110 zł. Fot. Human Media. 

Pocket Book Color Lux.
Pocket Book Color Lux.

Radio Revo PiXiS RS wyróżnia się kompaktowymi wymiarami. Zapewnia dostęp nie tylko do rozgłośni internetowych, ale i do stacji cyfrowych nadających w standardzie DAB/DAB+. Dla miłośników konwencjonalnych rozgłośni potrafi „dostroić się” także do tradycyjnych stacji nadawanych na falach ultrakrótkich, pełniąc funkcję tradycyjnego radia FM z funkcją RDS. Wbudowany moduł Wifi zapewnia bezprzewodową łączność z internetem. Sprzęt umożliwia dostęp do własnej kolekcji muzyki przechowywanej na podłączonym do sieci komputerze PC lub Cena: 690 zł. Fot. c4i.

Revo PIXIS RS.
Revo PIXIS RS.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH