• Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: www.dobrzemieszkaj.pl
04 lut 2009 09:26

Sztuka współczesna

Nie tylko abstrakcje. Niekoniecznie świata interpretacje. Bez manifestów i happeningów. Chodzi głównie o to, by wyobraźnia otrzymywała stałe i pożywne bodźce.

Amerykańska metropolia widziana jako chłodna kraina drapaczy chmur - to kolekcja porcelany Empire New York według projektu Andy’ego Warhola. Ceny: kubek - ok. 75 zł, misa - ok. 345 zł, popielnica - ok. 375 zł, przycisk do papieru - ok. 145 zł, wazon - ok. 645 zł.

Rosenthal
fot. Rosenthal

Niezbędne uzupełnienie drzwi przesuwnych - domykacz gazowy, który wyhamowuje drzwi i łagodnie je domyka. Urządzenie poprawia bezpieczeństwo użytkowania drzwi przesuwanych w zabudowach, szafach i wnękach, uniemożliwia przyciśnięcie dłoni, więc przyda się w pokojach dziecięcych. Po montażu jest niewidoczne, zabudowa - XXX, domykacz gazowy - cena: ok. 73 zł.

Komandor domykacz gazowy
fot. Komandor

Sleepy (proj. Wojtek Barański, Mikołaj Wierszyłłowski) to niewielka sofa z funkcją spania. Miękka, przyjazna, z tkaniny o grubym splocie i pozornie niedbałymi szwami skórzanej tapicerki. W kieszeni na boku podłokietnika jest miejsce na książkę i telewizyjnego pilota. Cena w trakcie ustalania.

Iker sofa
fot. Iker

Meble z kolekcji Loft (proj. Marcin Marcinkowski) sprawiają wrażenie wyjątkowo lekkich, dzięki nietypowemu rozmieszczeniu nóg-płóz. Ciekawym rozwiązaniem są także miękkie „kołderki” na podłokietnikach w dodatkowej opcji, fotel - od ok. 1.830 zł, kanapa 2-os. - od ok. 3.400 zł, kanapa 3-os. - od. ok. 3.830 zł. Grochy znowu wracają do łask! Wazon Boyd wykonany jest z włókna szklanego, inkrustowanego białymi grochami z macicy perłowej. Do wyboru dwie wysokości wazonu: 55 i 80 cm, cena: ok. 1.200 i ok. 1.700 zł.

Ter Steege Poland wazon
fot. Ter Steege Poland

Zestaw kina domowego Samsung HT-TX715 zapewni dźwięk tak realny, iż mamy wrażenie, że jesteśmy w środku akcji rozgrywającej się na ekranie telewizora. Obsługuje komunikację w standardzie Bluetooth. Cena: ok. 2.000 zł.

Samsung zestaw kina domowego
fot. Samsung

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH