• Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: www.dobrzemieszkaj.pl
19 sie 2009 08:44

Uderzenie kolorem

Sięgnijmy po kolor! Intensywny, soczysty i namiętny. Czasem takie „uderzenie kolorem po oczach” i zmysłach, to impuls nie tylko do szaleństw we wnętrzu... ale i życiu!

Niesamowity collage cyfrowy „Poczet Świętych” Joanny Styrylskiej. Cena: ok. 910 zł, www.artpower.pl.

www.artpower.pl collage cyfrowy
fot. www.artpower.pl

Szafa Blend (proj. Karim Rashid/HORM) z falującymi optycznie drzwiami. A w środku mebla kolejna atrakcja – podświetlany wieszak na ubrania. Cena: od ok. 24.738 zł, FOCUS ON.

FOCUS ON szafa
fot. FOCUS ON

Naklejki Funky – całe w kolorowych krzesłach! Wyklejamy nimi ścianę, a nasze zadowolone oko, spoczywa na nich długą chwilę. Cena: od ok. 95 zł, Artofwall.

Artofwall naklejka
fot. Artofwall

Wazon Kleo odwzorowujący naturalną zieleń i formę kielicha kwiatu. Cena: od ok. 99 zł, Meble VOX.

Meble VOX wazon
fot. Meble VOX

Sofa Lollypop – słodka i przewrotna. Drewniana rama z klasycznym sznytem i połyskujące tworzywo sztuczne? Zaskakujące połączenie. Urocze! Le Tramac.

Le Tramac sofa
fot. Le Tramac

Barwny dywan Xian stwarza podstawy do szaleństw kolorystycznych. Możemy bezkarnie dobierać do niego meble w różnych kolorach. 349 zł (70x140 cm), Komfort.

Komfort dywan
fot. Komfort

Marka Bisazza podczas Milan Design Week 2009 lansowała kolekcję Digital Memories (proj. Tord Boontje). Udowodniła, że kolor soczystej trawy i romantyczna nuta to idealny duet, Bisazza.

Bisazza mozaika
fot. Bisazza

Misa POPPY (Proj. Katarzyna Pokszan) z jednego kawałka filcu. Można ją samodzielnie złożyć, bez konieczności szycia. Cena: od ok. 100 zł, Boogie Design.

Boogie Design misa
fot. Boogie Design

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH