• Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: www.dobrzemieszkaj.pl
04 marz 2013 15:19

Urok staroci

Salon w stylu retro nigdy nie wyjdzie z mody! W tym roku ubieramy go w jasne naturalne barwy, przystrajamy ręcznie wyplatanymi koszami, babcinymi kuframi, eleganckimi świecami i – obowiązkowo – drucianymi klatkami.

Idealnym uzupełnieniem pokoju dziennego w stylistyce retro będzie stylowy kominek. Na zdjęciu tradycyjny wkład kominkowy Zuzia 16kW oraz urocza kratka wentylacyjna w stylu retro. Na zamówienie, Kratki.pl.

wnętrza
fot. Kratki.pl

Fotel Cafehaus Linen Natural, rama z drzewna brzozy, wypełnienie – pianka PU. Cena: ok. 1.590 zł, Kare Design/Galeria Antresola.

meble
fot. Kare Design/Galeria Antresola

Rattanowy stolik kawowy na kółkach z najnowszej wiosennej kolekcji duńskiej marki Bloomingville. Cena: ok. 299 euro, Bloomingville.

meble
fot. Bloomingville

Kratka wentylacyjna w stylu retro. Cena: od ok. 140 zł, Kratki.pl.

' title=
fot. Kratki.pl

Zegar Nic Mi Się Nie Chce, ręcznie wycinany z grubej sklejki drewnianej. Praca ręcznie sygnowana (proj. Anna Paradowska), cena: ok. 68 zł, Pakamera.

' title=
fot. Pakamera

Retro klatka będzie świetną ozdobą salonu w dawnym stylu. To jeden z najmodniejszych trendów tej wiosny! Broste Copenhagen/Square Space.

' title=
fot. Broste Copenhagen/Square Space

Wykonany ręcznie wazon ceramiczny o przekroju łezki. Materiał: glina szamotowa. Cena: ok. 80 zł, Alart/DaWanda.pl.

' title=
fot. Alart/DaWanda.pl

Kolekcja Copenhagen to seria pięknych, solidnych mebli wykonanych w całości z perfekcyjnie wysuszonego drewna mahoniowego w kolorze bieli z delikatnymi przecieraniami na brzegach. Cena: ok. 1.770 zł, Dekoria.

meble
fot. Dekoria

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH