Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Raport Urządzamy dom. Mieszkaj modnie i wygodnie

Raport Urządzamy dom. Mieszkaj modnie i wygodnie
  • Autor: Urszula Tatur
  • 30 wrz 2014 12:36

Urządzamy dom. Mieszkaj modnie i wygodnie. Zobacz raport specjalny magazynu Dobrze Mieszkaj!

Chcesz wiedzieć co będzie modne tej jesieni? A może interesuje Cię jakie trendy wzornicze producenci mebli i wyposażenia wnętrz przygotowali na zimę? Raport specjalny Dobrze Mieszkaj podpowie Ci, jak mieszkać modnie i wygodnie nie tylko w nadchodzącym sezonie jesień i zima 2014/2015.

Wszyscy marzymy o pięknym, funkcjonalnym, a przy tym nie odbiegającym od najnowszych trendów domu. Jak jednak urządzić swoje własne M, by nie tylko było modne, ale też na długo cieszyło oko nasze oko. Z pomocą przyjdzie raport specjalny - "Urządzamy dom. Mieszkaj modnie i wygodnie."

Zobaczycie w nim nie tylko nowinki ze światowych oraz rodzimych targów wnętrzarskich, ale też modne propozycje z polskich sklepów. Piękne meble, wygodne kanapy czy łóżka oraz eleganckie dodatki i akcesoria. Odnajdziecie inspiracje w modnych w tym sezonie kolorach: stonowanych szarościach, czystych bielach czy subtelnych barwach natury. Wszystko w czytelnej formie, podzielonej na 5 praktycznych działów - kuchnię, salon, sypialnię, łazienkę oraz otoczenie domu. Tak, iż każdy znajdzie tu coś dla siebie.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA