• Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: www.dobrzemieszkaj.pl
10 sty 2012 10:10

W zgodzie z naturą

Projektanci wnętrz już dawno zaprzyjaźnili się z naturą

Organiczne kształty, miękkie, opływowe linie, kolory ziemi i lasu, a przede wszystkim naturalne materiały. Projektanci wnętrz dawno już zaprzyjaźnili się z naturą, a ekodesign i moda na wzornictwo inspirowane przyrodą wydaje się modą nieprzemijającą. Fototapeta, która z pewnością pomoże ukoić skołatane nerwy. Zen 02 – rozmiar dostosowany do indywidualnych wymagań. Cena: ok. 535 zł (rozmiar M), Artofwall.

' title=
fot. Artofwall

Lampa Siqiniq od Bleu Nature. Kiść kamiennych kloszów pod sufitem? Dlaczego nie! Cena: od ok. 4.908 zł, Bleu Nature/Inni Living Concept.

' title=
fot. Bleu Nature/Inni Living Concept

Sofa Louis Crusoe – wyposażenie niczym z domostwa Robinsona, ale w jakim stylu! Cena: od ok. 13.557 zł, Bleu Nature/Inni Living Concept.

' title=
fot. Bleu Nature/Inni Living Concept

Unikalna, ręcznie wykonana rzeźba z filipińskiego kamienia mactan, idealna do wnętrza w naturalnym stylu. Krogsgaard/Christensen.

' title=
fot. Krogsgaard/Christensen

Wykonany z drewna teakowego stołek z kolekcji Oregon – drewno w takiej postaci święci triumfy na światowych targach designu. Na zamówienie, Decolor Home&Garden.

' title=
fot. Decolor Home&Garden

Inspirowana japońskimi motywami komoda Xian to nowość od EmmeBi. Cena w trakcie ustalania. EmmeBi/Galeria Wnętrza.

' title=
fot. EmmeBi/Galeria Wnętrza

Hokery Caprice (proj. Marcello Zilliani) – ażurowy koronkowy design niczym stworzony ręką natury i wytrzymałość tworzywa sztucznego w zaskakującym duecie. Cena: ok. 2.227 zł, Casprini/Worldsdesign.pl.

' title=
fot. Casprini/Worldsdesign.pl
 

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH