• Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: www.dobrzemieszkaj.pl
26 lis 2009 10:12

Wnętrze w minimalistycznym stylu: najlepsze pomysły

W myśl maksymy modernistycznego architekta Ludwiga Miesa van der Rohe: „Mniej znaczy więcej”. Przyjrzyjmy się rzeczom prostym i odszukajmy w zwyczajnych formach znaczących i zaskakujących smaczków.

Pianino PRIVA PX-830 dedykowane muzykom, którzy kochają nowoczesność. Cena: ok. 4.490 zł, ZIBI.

ZIBI pianino
fot. ZIBI

Sofa Bloomsbury w obiciu z pluszu o symbolicznej nazwie „Adam i Ewa” (Dedar). Kusi i intryguje zarówno w otoczeniu antyków, jak i mebli na wskroś współczesnych. Cena: ok. 6.365 zł, Impresje.

Impresje sofa
fot. Impresje

Porcelanowa filiżanka (Iittala), która łączy w sobie klasyczny już duet bieli i czerni. A także coś, co przesądza o jej niepowtarzalności: dziwaczność, żart i odesłania do motywów baśniowych odległych nam kultur. Cena: ok. 78 zł, Glamstore.

Glamstore filiżanka
fot. Glamstore

Lampa o formie oscylującej gdzieś ku francuskim wazom, ale przewrotnie zinterpretowanej ultranowoczesnym wykończeniem. Cena: ok. 299 zł, Zara Home Collection, Stary Browar w Poznaniu.

Zara Home Collection lampa
fot. Zara Home Collection

Luksusowa mozaika ceramiczna Gorseti black&white stwarza wiele możliwości aranżacyjnych. Ponadczasowe kolory czynią z niej element uniwersalny, a zarazem bardzo wytworny. Cena: ok. 449 zł/ m2, Ardea.

Ardea mozaika
fot. Ardea

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH