• Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: www.dobrzemieszkaj.pl
03 wrz 2009 10:26

Zawsze i wszędzie

Sprzęty, które z pewnych względów chcemy mieć zawsze, niezależnie od mody, bądź wszędzie – niezależnie od przeznaczenia.

Są tak uniwersalne, że będą święcić triumfy zarówno w salonie, jak i łazience, tak ponadczasowe, że nie wypadną z obiegu, wraz z następną modą.

Kolekcja „Calvados” z pewnością spodoba się poszukującym nowoczesnego, niebanalnego wzornictwa. Łącząc pojedyncze elementy z nierozkładaną sofą 2-osobową, stworzysz sofę dla tylu osób, ilu tylko chcesz. Cena: sofa 2-osobowa – od ok. 3.030 zł, fotel – ok. 1.474 zł, narożnik – od ok. 5.168 zł, Bizzarto.

Bizzarto sofa
fot. Bizzarto

Szafka na lodówkę, bardzo stylowa, z mosiężnymi (lub chromowanymi) okuciami. „Zaserwuje” nam dobrze schłodzony koktajl i ulubione lody pistacjowe. Cena: ok. 4.200 euro, Arca.

Arca szafka na lodówkę
fot. Arca

Parasolnik Cobra, proj. Elio Vigna, to wąż, którego – wyjątkowo – chcielibyśmy mieć w swoim holu. Cena: ok. 782 euro, Fiam Italia.

Fiam Italia parasolnik
fot. Fiam Italia

Sofy Diva to idealne strefy odprężenia. Ich delikatny, zaokrąglony kształt sprawia, że nie tylko zapewnią komfort, ale też idealnie wpiszą się w salony o różnej stylistyce. Cena: ok. 5.940 euro, Koinor.

Koinor sofa
fot. Koinor

System regałowy Lecco to wielozadaniowy mebel. Idealny do nowoczesnego domu, w którym przeznaczenie danego pomieszczenia lubimy od czasu do czasu zmienić. Cena: ok. 14.584 zł, BoConcept.

BoConcept regał
fot. BoConcept

Metalowa misa z pokrywą, która może mieć wiele zastosowań: skrytki na biżuterię, pojemnika na sól do kąpieli... Równie dobrze spełni rolę dekoracji łazienki czy salonu. Cena: ok. 1.110 zł, www.gadzeteria.pl.

www.gadzeteria.pl misa
fot. www.gadzeteria.pl

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH