Stolik z drewna o masywnej posturze doskonale pasuje do dużych narożników. Taca na blacie stolika nada wnętrzu ciekawego stylu. Fot. Woood

Zobacz galerię [15 zdjęć]

Stolik z drewna o masywnej posturze doskonale pasuje do dużych narożników. Taca na blacie stolika nada wnętrzu ciekawego stylu. Fot. Woood
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Marta Ustymowicz
07 kwi 2017 14:51

15 pomysłów na stolik kawowy

Ciężko zdecydować się na jeden stolik kawowy, gdy w salonach meblowych jest ich bez liku. Dziś prezentujemy najciekawsze pomysły właśnie na stolik kawowy.

Wybór stolika kawowego wbrew pozorom nie jest prostą sprawą. Zdecydować musimy przecież o tym, jaki będzie miał kształt - kwadratowy czy okrągły. Ważna jest jego wysokość, stylistyka, a także to, czy ma być jedynie miejscem do odłożenia filiżanki z kawą, czy posiadać dodatkowe funkcje.

Wybierając stolik do salonu warto się zastanowić w jaki sposób będziemy z niego korzystać. Jeśli ma być wyłącznie ozdobą, może być niski i bardziej dekoracyjny. Jeśli jednak będzie służył jako miejsce do spożywania śniadania, kawy z przyjaciółką lub przy stoliku będą spędzać czas dzieci - rysując lub bawiąc się, należy wybrać model wyższy i oferujący większą powierzchnię blatu.

Doskonałą opcją są również stoliki z ukrytymi pod blatem szufladami lub też z podwójnymi blatami. Dzięki tym funkcjom będziemy mogli łatwo utrzymać porządek na blacie stolika, ponieważ piloty, gazety lub inne drobiazgi szybko schowamy.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH