Kolekcja GARLAND może być urzeczywistnieniem marzeń o prostym, nienarzucającym się klasycznym wnętrzu.

Zobacz galerię [11 zdjęć]

Kolekcja GARLAND może być urzeczywistnieniem marzeń o prostym, nienarzucającym się klasycznym wnętrzu.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Forte
03 sty 2017 14:01

2017 - jakie trendy będą rządzić?

Nowoczesne czy klasyczne? Jasne a może ciemne? Sprawdźcie jakie kolekcje mebli będą modne w 2017 roku.

Przed nami kolejny rok wyzwań jeśli chodzi o aranżację wnętrz. Pomysłów, produktów czy inspiracji nie zabraknie. Na pewno będzie w czym wybierać.

Producenci już przygotowali ofertę, która pomoże nam znaleźć najlepszy produkt, czyli spełniający oczekiwania zarówno pod kątem estetycznym, jak i funkcjonalnym. Bo pamiętajmy, że jedno z drugim zawsze powinno iść w parze. Warto więc dokładnie sprawdzić, co jest dostępne w sklepach i dopiero wówczas wybrać najlepsze rozwiązanie.

Co zatem przyniesie nam rok 2017 jeśli chodzi o kolekcje mebli do salonu czy jadalni? Na pewno wciąż modne będą meble w stylu nowoczesnym, które cieszą się niesłabnącą popularnością już od wielu sezonów. Swojej pozycji nie „odda” też kolor biały oraz opcja na „wysoki połysk”. I w sumie nic w tym dziwnego. Nowoczesne, białe meble w połysku będą pasowały zarówno do małego, jak i dużego wnętrza. W każdym zaprezentują się znakomicie, nadając przestrzeni dobrego smaku. Swoje miejsce na rynku w 2017 roku znajdą też meble w dekorach drewna, które doskonale zaprezentują się w nowoczesnych wnętrzach. Pamiętajcie, że dekory drewna znakomity duet stworzą z bielą. 

Z drugiej jednak strony mamy jeszcze klasykę, która też od lat nie wychodzi z mody. W tym roku w dalszym ciągu stawiamy na biel. Modne będą dekory przypominające wybielone, postarzane drewno. Warto bliżej przyjrzeć się właśnie takim kolekcjom, bo dzięki nim nasza przestrzeń dzienna może zyskać elegancki, ale i oryginalny charakter.

A co jeśli lubimy zarówno klasykę, jak i nowoczesność? Z powodzeniem można oba style połączyć. Na rynku znajdziemy niezwykle ciekawe zestawy mebli będące odpowiedzią na takie potrzeby.

Przygotowaliśmy dla Was zestawienie sześciu kolekcji mebli w stylu klasycznym i nowoczesnym. Są one nie tylko modne, ale także eleganckie i praktyczne. Sprawdźcie, czy wśród nich zajdziecie propozycję dla siebie.

Meble w stylu nowoczesnym

1. KOLEKCJA ALCANO

W kolekcji  biel przełamano kolorem Dębu Szlachetnego z unikatowym, naturalnym usłojeniem, a barwę drewna rozświetlono lekko połyskującą bielą. Wyrafinowana gra kontrastów i wzajemnych odniesień ma swój ciąg dalszy: kolor ciemnego drewna zostaje zrównoważony przydymionym szkłem, rząd białych frontów – stabilną linią ciemnego dekoru. Efekt? Nowoczesność łączy się z klasyką, dopełniając urządzone ze smakiem wnętrze. Elegancja znajduje swoje uosobienie w doskonałej, meblowej konstrukcji, podkreślając wyrafinowany gust domowników.

2. KOLEKCJA L-LIGHT

Futurystyczny komplet  przeniesie nas do przyszłości zaspokajając najbardziej wyrafinowane aranżacyjne gusta. Białe fronty wykończone na wysoki połysk ciekawie zgrano z czarnymi wnętrzami witryn. Daje to złudzenie większej głębi i intrygującej tajemniczości. Ciekawym rozwiązaniem w tej kolekcji jest sposób montażu oświetlenia LED – pod wieńcami mebli, co dodatkowo podkreśla efekt połysku mebli i zaokrąglone krawędzie frontów. Szklane półki i srebrzące się uchwyty „łapią” światło, dodając blasku nie tylko meblom, lecz także całemu wnętrzu.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH