Okazałe fotele CAMERON I na drewnianych nogach są tapicerowane tkaniną w jednym z 5 modnych kolorów, w tym granatowym. 847 zł. Fot. Signal

Zobacz galerię [20 zdjęć]

Okazałe fotele CAMERON I na drewnianych nogach są tapicerowane tkaniną w jednym z 5 modnych kolorów, w tym granatowym. 847 zł. Fot. Signal
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Anna Usakiewicz
12 paź 2016 09:38

20 pomysłów na salon w kolorach jesieni

Jesień zachwyca barwami złota i miedzi, pożółkłych liści i czerwieni zachodzącego słońca. Jak przyjemnie jest odnaleźć te barwy w salonie, gdzie wypoczywamy i spędzamy długie jesienne wieczory.

Jednym ze sposób na przytulną aranżację jesiennego salonu są meble tapicerowane. Jak o nie dbać, aby posłużyły przez lata i zachowały nienaganny wygląd? Oto co radzi ekspert.

  • Małgorzata Rozenek, ambasadorka tkanin Magic Home

     

    Tkaniny łatwo czyszczące to produkt, który może rozwiązać zasadniczy problem z czystością mebli wypoczynkowych w każdym mieszkaniu. Nawet jeśli bardzo dbamy o nasz salon, to życie rodzinne nie zawsze jest sterylne. Plamy zdarzają się domownikom i gościom, a świadomość tego, że sofa czy fotel są odporne na zabrudzenia pozbawia nas wielu złych emocji. Plamy z sosu, wina, a nawet czekolady nie niszczą mebli, bo nie wnikają w tkaninę. Wystarczy trochę wody, ręcznik papierowy i przywracamy im pierwotny wygląd. Nawet ślady po długopisie schodzą z ekoskóry bez użycia środków chemicznych. Magic Home to dla mnie tkaniny, które z przekonaniem mogę polecać. Dostrzegam też ich walory estetyczne. Wielość kolorów, wzorów i faktur, z których możemy wybierać, powoduje, że kupując mebel, z łatwością dopasujemy do niego taką tkaninę, która najlepiej podkreśli jego charakter i wyeksponuje styl wnętrza mieszkania.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH