Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Kolekcja Lanao marki Klose. Poszczególne elementy programu można z łatwością możemy zestawiać w indywidualnie kreowane układy – tworząc efektowne meblościanki. Fot. Klose

Kolekcja Lanao marki Klose. Poszczególne elementy programu można z łatwością możemy zestawiać w indywidualnie kreowane układy – tworząc efektowne meblościanki. Fot. Klose
  • Autor: Anna Usakiewicz
  • 14 kwi 2016 11:27 (aktualizacja: 18 kwi 2016 13:02)

5 pomysłów na szafkę RTV

Telewizor w salonie to rzecz ważna. Równie ważna jest szafka, na której stoi. Musi nie tylko pasować do reszty umeblowania, ale także zapewnić nam wygodne oglądanie telewizji.

Wybór szafki RTV jest na tyle ułatwiony, że producenci mebli proponują takie szafki jako nieodłączną część zestawu do salonu. Mogą to być pojedyncze meble z możliwością dowolnego ustawienia lub integralne integralne elementy popularnych znowu meblościanek.

Jako element zestawu mebli do salonu szafki RTV wyróżniają się takim samym wykończeniem i stylistyką co pozostałe bryły. Zwykle mają postać niskiej szafki o znacznej szerokości. Ich atutem są także otwarte półki - na piloty, dekodery, itp. Specjalne otwory w ścianie tylnej, przez które możemy wygodnie poprowadzić przewody do już standard. Producenci proponują także praktyczne i efektowne wykorzystania miejsca nad telewizorem uzupełniając zestawy o specjalne półki, np. z podświetleniem.  

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA