• Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: www.dobrzemieszkaj.pl
04 lut 2011 11:57

Ach śpij, kochanie...

Wygodnie spać można nie tylko w sypialni i nie tylko w wielkim łożu! Polecamy sofy z funkcją spania – praktyczne i wielofunkcyjne.

Marrone to meble z funkcją spania, o prostej, kubicznej formie. Ruchome poduszki oparciowe umożliwiają uzyskanie dwóch głębokości siedziska, które można dopasować do dwóch wysokości oparcia. Dostępne w obiciu ze skóry naturalnej. Cena: od ok. 2.624 zł, Etap Sofa.

Etap Sofa
fot. Etap Sofa

Four-two to mebel wielofunkcyjny – może służyć i do siedzenia, i do odpoczywania, i do spania. Ponadczasowa stylistyka sprawia, że świetnie nada się do każdej przestrzeni. Brühl/Alnus Polska.

Brühl/Alnus Polska
fot. Brühl/Alnus Polska

Wielofunkcyjna sofa Melo z leżanką i funkcją spania w łatwy sposób zmieni się w dodatkowe łóżko dla gości. Cena: ok. 5.490 zł. BoConcept.

BoConcept
fot. BoConcept

Niespotykany komfort to najważniejsza cecha sofy Lugano. Na siedzisku zastosowano wysokoelastyczne pianki uzyskując najwyższy komfort wypoczynku. Do wyboru 30 kolorów skór i 100 różnych obić w tkaninie. Cena: ok. 4.123 zł (w skórze), Helvetia Furniture.

Helvetia Furniture
fot. Helvetia Furniture

Henk to przestronna sofa o nowoczesnym design. Zaletą jest dziewięć poduszek w trzech rozmiarach, które w dowolnym ułożeniu zwiększają wygodę oraz zmieniają wygląd mebla. Cena: od ok. 2.447 do 3.302 zł (w tkaninie), Flair Poland.

Flair Poland
fot. Flair Poland

Tecno to dwuelementowy narożnik z wygodną otomaną. Dostępny w skórze naturalnej lub tkaninie. Gala Collezione.

Gala Collezione
fot. Gala Collezione

WASZE KOMENTARZE (1)

DODAJ KOMENTARZ
  • AGM Dynamico Marcin, 2011-08-12 11:37:45

    Dobrze znam markę Bruhl! Jedyna w swoim rodzaju POLECAM !

POLECAMY W SERWISACH