• Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: www.dobrzemieszkaj.pl
28 paź 2009 10:18

Ale kino!

Gratka dla kinomaniaków i koneserów perfekcyjnego designu: meble i sprzęt RTV, dzięki którym we własnym domu poczujesz się jak w prawdziwym kinie.

Jeszcze tylko paczka chipsów (lub garść marchewek), szklanka orzeźwiającego soku i... no właśnie, gdzie jest pilot? Classic - stolik RTV, zapewnia maksymalne wykorzystanie przestrzeni: szeroki blat na telewizor, pojemne półki na sprzęt, możliwość dokupienia szufladek na płyty DVD lub CD, otwory na przewody w tylnej ścianie. Cena: ok. 649 zł – stolik, ok. 199 zł – szufladki (2 szt.), Meble VOX.

Meble VOX stolik
fot. Meble VOX

Kokeshi - nowoczesny i funkcjonalny panel do sprzętu RTV, pomieści nie tylko telewizor, ale i sprzęt audio oraz wieżę stereo; górna półka na płyty CD lub DVD, ilość półek w zależności od indywidualnych potrzeb; 130,2x66,2x190,5 cm (szer./gł./wys.). Cena: ok. 1.199 zł, Meble VOX.

Meble VOX panel
fot. Meble VOX

Bibik Loft - proj. Renata Kalarus, wielofunkcyjna sofa z obszernym siedziskiem i przesuwanymi podłokietnikami, kształt miękkich poduszek pozwala na wygodne podparcie pleców lub zmniejszenie głębokości siedzisk. Cena: od ok. 13.220 zł, Noti.

Noti sofa
fot. Noti

Epson EB-1720 - projektor, prosty w instalacji i obsłudze, dzięki niewielkim rozmiarom sprawdzi się nie tylko w domu, ale i w trasie; natychmiastowe wyłączanie bez konieczności chłodzenia, obiektyw z przesuwną osłoną. Cena: ok. 8.285 zł, Epson.

Epson projektor
fot. Epson

Ninnananna - proj. Andreas Seegatz, misa w kształcie kołyski, na owoce i tzw. „pochrupacze”, bez których oglądanie filmów nie byłoby już tak przyjemne; stal szlachetna, 38x30x16 cm (dł./szer./wys.). Cena: ok. 493 zł, Bugatti/CzerwonaMaszyna.pl.

Bugatti/CzerwonaMaszyna.pl misa
fot. Bugatti/CzerwonaMaszyna.pl

WASZE KOMENTARZE (2)

DODAJ KOMENTARZ
  • TV, 2012-05-26 18:25:26

    Philips wykonał kawał dobrej roboty. Jakie to szczęście, że się obwarował patentami bo już byłaby masa 'żółtych' podróbek z ambilightem w tle. Rewelacyjna opcja. Mam taki telewizor w swoim salonie. Całe szczęście Philips daje nam to co faktycznie działa! Nie czaruje 1200Hz ekranem, wbudowaną 12mpx kamerką czy zestawem audio 1000W. Każda funkcjonalność ma uzasadnienie i działa. jak na przykład micro dimming czy pixel precise które poniekąd odpowiadają za rewelacyjną jakość obrazu.
  • joko, 2012-05-22 11:20:47

    Ja już od dawna przymierzam się do remontu salonu gdzie chcę urządzić sobie wygodny kącik do oglądania filmów. Jak na razie zmiany zaczęłam od podstawy czyli kupiłam nowy TV. nabyłam Philipsa serii 7000. Jestem zachwycona z wyboru. Jakość jest niesamowita zarówno obrazu jak i dźwięku. Do tego oczywiście podświetlenie no i 3D - strasznie fajnie się to ogląda. Jestem strasznie zadowolona z tego wyboru. Teraz muszę dokonać równie dobrych jeśli chodzi o półki i kanapę.

POLECAMY W SERWISACH