Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Proj. arch. Małgorzata Szajbel-Żukowska, arch. Maria Żychiewicz.

  • Autor: www.dobrzemieszkaj.pl
  • 28 paź 2009 10:18

Ale kino!

Gratka dla kinomaniaków i koneserów perfekcyjnego designu: meble i sprzęt RTV, dzięki którym we własnym domu poczujesz się jak w prawdziwym kinie.

Jeszcze tylko paczka chipsów (lub garść marchewek), szklanka orzeźwiającego soku i... no właśnie, gdzie jest pilot? Classic - stolik RTV, zapewnia maksymalne wykorzystanie przestrzeni: szeroki blat na telewizor, pojemne półki na sprzęt, możliwość dokupienia szufladek na płyty DVD lub CD, otwory na przewody w tylnej ścianie. Cena: ok. 649 zł – stolik, ok. 199 zł – szufladki (2 szt.), Meble VOX.

Meble VOX stolik
fot. Meble VOX

Kokeshi - nowoczesny i funkcjonalny panel do sprzętu RTV, pomieści nie tylko telewizor, ale i sprzęt audio oraz wieżę stereo; górna półka na płyty CD lub DVD, ilość półek w zależności od indywidualnych potrzeb; 130,2x66,2x190,5 cm (szer./gł./wys.). Cena: ok. 1.199 zł, Meble VOX.

Meble VOX panel
fot. Meble VOX

Bibik Loft - proj. Renata Kalarus, wielofunkcyjna sofa z obszernym siedziskiem i przesuwanymi podłokietnikami, kształt miękkich poduszek pozwala na wygodne podparcie pleców lub zmniejszenie głębokości siedzisk. Cena: od ok. 13.220 zł, Noti.

Noti sofa
fot. Noti

Epson EB-1720 - projektor, prosty w instalacji i obsłudze, dzięki niewielkim rozmiarom sprawdzi się nie tylko w domu, ale i w trasie; natychmiastowe wyłączanie bez konieczności chłodzenia, obiektyw z przesuwną osłoną. Cena: ok. 8.285 zł, Epson.

Epson projektor
fot. Epson

Ninnananna - proj. Andreas Seegatz, misa w kształcie kołyski, na owoce i tzw. „pochrupacze”, bez których oglądanie filmów nie byłoby już tak przyjemne; stal szlachetna, 38x30x16 cm (dł./szer./wys.). Cena: ok. 493 zł, Bugatti/CzerwonaMaszyna.pl.

Bugatti/CzerwonaMaszyna.pl misa
fot. Bugatti/CzerwonaMaszyna.pl

WASZE KOMENTARZE (2) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA