Bar, barek czy półki na wino? Projekt: Dominik Respondek. Fot. Bartosz Jarosz

Zobacz galerię [3 zdjęć]

Bar, barek czy półki na wino? Projekt: Dominik Respondek. Fot. Bartosz Jarosz
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Anna Usakiewicz
14 wrz 2017 15:48

Bar, barek czy półki na wino? Zobacz 3 ciekawe rozwiązania

Miłośnicy tego zacnego trunku chętnie znajdą w swoim salonie lub jadani taki mebel, który pozwoli wygodnie go przechowywać. Architekci wnętrz mają ciekawe, a nawet zaskakujące pomysły.

Jednym ze sposobów na przechowywanie wina i innych trunków w salonie lub jadalni jest prosty i funkcjonalny barek. To mebel, który zadomowił się w naszych salonach i jadalniach przybiera różne kształty i rozmiary. Zazwyczaj jest częścią większej kolekcji mebli, jednak można go nabyć w postaci samodzielnej bryły. Dopasowany stylistycznie do aranżacji wnętrza, będzie praktycznym uzupełnieniem salonowego kompletu mebli.

Jaki barek wybrać? Klasyczny z półkami w formie niewielkiej szafki czy wysoki, obrotowy, przypominający witrynę? W wersji narożnej czy prostej, a może z oszklonym frontem lub jego częścią? Koniecznie z oświetleniem szklanych półek i wygodnym systemem otwierania. Choć barek nie należy do podstawowego garnituru mebli – w salonie czy jadalni spełnia swoją funkcję, będąc doskonałą oprawą na gatunkowe alkohole i eleganckie szkło, a także, wykonany ze szlachetnych, często dekoracyjnych materiałów, ozdabiając wnętrza. Źródło: Mebin.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH