Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Elegancka i wygodna sofa Elena z luźnym pokrowcem marki Primavera, dostępna w Galerii Antresola. Fot. Galeria Antresola.

Elegancka i wygodna sofa Elena z luźnym pokrowcem marki Primavera, dostępna w Galerii Antresola. Fot. Galeria Antresola.
  • Autor: Urszula Grynczel-Aronowicz
  • 08 sie 2014 14:16 (aktualizacja: 12 sie 2014 13:58)

Beżowa sofa. Zobacz propozycje do klasycznego i nowoczesnego salonu

Beżowy jest kolorem najczęściej stosowanym przez Polaków we wnętrzach. Kanapa to mebel, bez którego nie może obejść się żaden salon. Co zatem powiecie na praktyczną sofę w uniwersalnym kolorze?

Chociaż beżowy często uznawany jest za kolor „nijaki”, Polacy bardzo chętnie zapraszają go do swoich domów i mieszkań. Skąd więc bierze się popularność tej barwy? Na pewno nie bez znaczenia jest fakt, że łatwo komponuje się praktycznie ze wszystkimi kolorami. Tworzy zgrany duet zarówno z ciepłymi, jak i chłodnymi odcieniami stąd łatwość zmiany aranżacji przy wykorzystaniu kilku barwnych detali.

Planując zakup kanapy może wiec warto zastanowić się nad modelem w beżowym kolorze? Nada wnętrzu przytulny charakter, a tobie da pewność, że dopasuje się do wygląda salonu, jaki sobie zaaranżujesz za 10 lat.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA