Elegancka i wygodna sofa Elena z luźnym pokrowcem marki Primavera, dostępna w Galerii Antresola. Fot. Galeria Antresola.

Zobacz galerię [14 zdjęć]

Elegancka i wygodna sofa Elena z luźnym pokrowcem marki Primavera, dostępna w Galerii Antresola. Fot. Galeria Antresola.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Urszula Grynczel-Aronowicz
08 sie 2014 14:16

Beżowa sofa. Zobacz propozycje do klasycznego i nowoczesnego salonu

Beżowy jest kolorem najczęściej stosowanym przez Polaków we wnętrzach. Kanapa to mebel, bez którego nie może obejść się żaden salon. Co zatem powiecie na praktyczną sofę w uniwersalnym kolorze?

Chociaż beżowy często uznawany jest za kolor „nijaki”, Polacy bardzo chętnie zapraszają go do swoich domów i mieszkań. Skąd więc bierze się popularność tej barwy? Na pewno nie bez znaczenia jest fakt, że łatwo komponuje się praktycznie ze wszystkimi kolorami. Tworzy zgrany duet zarówno z ciepłymi, jak i chłodnymi odcieniami stąd łatwość zmiany aranżacji przy wykorzystaniu kilku barwnych detali.

Planując zakup kanapy może wiec warto zastanowić się nad modelem w beżowym kolorze? Nada wnętrzu przytulny charakter, a tobie da pewność, że dopasuje się do wygląda salonu, jaki sobie zaaranżujesz za 10 lat.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH