Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Meble z kolekcji Linate łączą elegancką biel z drewnianymi elementami. Fot. Meble Wójcik.

Meble z kolekcji Linate łączą elegancką biel z drewnianymi elementami. Fot. Meble Wójcik.
  • Autor: Urszula Tatur
  • 06 lip 2015 13:05

Białe meble do salonu. 15 najpiękniejszych kolekcji

Białe meble ciągle brylują na salonach. Zobaczcie 15 modnych kolekcji prosto z polskich sklepów.

Nasza kultura mieszkania zmienia się wraz z naszym stylem życia, a nasz dom jest wyrazem naszej osobowości. Dlatego meble, które wybieramy powinny wyrażać nas samych. Doskonale wiedzą o tym producenci mebli, którzy wychodząc naprzeciw tak zmiennym wymaganiom klientów, proponują meble modułowe w różnorodnej kolorystyce. Wśród nich odnajdziemy także modele w tak modnym kolorze białym.

Biel to kolor lekki, świeży, a przede wszystkim bezpieczny. Wybierając go do salonu mamy pewność, iż nasza aranżacja nie będzie przytłaczać, a kreowana przez nasz przestrzeń nabierze bardzo eleganckiego wyrazu. Dodatkowo biel optycznie powiększy nasze pomieszczenia, co jest bardzo ważne, gdy mamy mały salon. Efekt ten podwoi gładka powierzchnia frontów mebli lakierowanych na wysoki połysk - bez zbędnych w tym przypadku uchwytów zagwarantują rezultat podobny jak czyste tafle luster.

Także oferta dostępnych brył zachęca do eksperymentowania z bielą. Możliwości mamy naprawdę wiele: od szafek rtv i wiszących półek poczynając, poprzez modne komody i eleganckie witryny, aż po praktyczne meblościanki. Prosta i czysta forma mebli daje praktycznie nieograniczone możliwości aranżacyjne i pozostawia użytkownikowi duże pole do popisu w kwestii ich wyglądu.

Wymienne moduły i dodatkowe akcesoria pozwalają na swobodną indywidualizację wybranego wnętrza. Wszystkie do samodzielnego kompletowania, tak by podkreślić niepowtarzalny wystrój salonu. W różnorodnych cenach zaspokoją potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Słowem: dla każdego coś dobrego.

WASZE KOMENTARZE (2) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA