Proste meble z kolekcji Domenica marki Black Red White  nabierają ciekawej formy dzięki oryginalnym uchwytom. Surowa geometria brył, dodające lekkości przeszklenia oraz fronty lakierowane na wysoki połysk sprawiają, że kolekcja jest idealną propozycja do nowoczesnych, minimalistycznych wnętrz. Fot. Black Red White.

Zobacz galerię [13 zdjęć]

Proste meble z kolekcji Domenica marki Black Red White nabierają ciekawej formy dzięki oryginalnym uchwytom. Surowa geometria brył, dodające lekkości przeszklenia oraz fronty lakierowane na wysoki połysk sprawiają, że kolekcja jest idealną propozycja do nowoczesnych, minimalistycznych wnętrz. Fot. Black Red White.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Urszula Tatur
21 sie 2015 13:42

Białe meble do salonu. Zobacz modele ocieplone drewnem

Białe meble ciągle cieszą się dużą popularnością. Kolekcje ocieplone drewnem to prawdziwy hit. Zobaczcie propozycje do salonu.

Białe meble od pewnego czasu cieszą się niesłabnącą popularnością. I nic w tym dziwnego. Biel bowiem to kolor lekki, świeży, a przede wszystkim bezpieczny. Wybierając go do salonu mamy pewność, iż nasza aranżacja nie będzie przytłaczać, a kreowana przez nasz przestrzeń nabierze eleganckiego wyrazu. Dodatkowo biel optycznie powiększy nasze pomieszczenie, a co za tym idzie doda mu wizualnie nawet paru metrów kwadratowych. Jest to szczególnie istotne, gdy mamy mały salon w bloku.

Jeżeli jednak boimy się, że białe meble uczynią nasz salon chłodnym, nieprzyjaznym, wręcz sterylnym - ocieplmy biel drewnem. Tym bardziej, że biel i drewno to jedno z najmodniejszych zestawień w tym sezonie. Doskonale wiedzą o tym producenci mebli skrzyniowych, którzy wychodząc naprzeciw wnętrzarskim trendom, wypuszczają na rynek różnorodne kolekcje białych mebli z drewnianymi elementami dekoracyjnymi.

Masywne korpusy, ozdobne listwy czy po prostu pojedyncze fronty szafek w kolorze drewna elegancką ocieplają biel. Drewniane elementy zdobne, dozowane z umiarem, stanowią elegancką ozdobę białych mebli, a przez to przestrzeni całego salonu, a nawet jadalni. Z kolei moduły o zróżnicowanych wymiarach i funkcjach pozwalają na praktyczne zagospodarowanie wnętrza w dowolny sposób.

WASZE KOMENTARZE (1)

DODAJ KOMENTARZ
  • Jarek, 2015-09-01 12:57:53

    Niskie meble w salonie ułatwiają utrzymanie czystości. przeszklone powierzchnie idealnie nadają się by przed nimi umieścić konwektory kanałowe przykryte stylową kratką.

POLECAMY W SERWISACH