Przeznaczone do salonu i jadalni meble z kolekcji Bianco marki Paged wyróżnia efektowne połączenie naturalnego dębowego forniru z połyskliwą bielą. Fot. Paged.

Zobacz galerię [20 zdjęć]

Przeznaczone do salonu i jadalni meble z kolekcji Bianco marki Paged wyróżnia efektowne połączenie naturalnego dębowego forniru z połyskliwą bielą. Fot. Paged.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Urszula Tatur
01 gru 2014 10:54

Białe meble ocieplone drewnem. To jest modne!

Białe meble nie wychodzą z mody. Ocieplone drewnem stanowią prawdziwy hit sezonu.

Białe meble od pewnego czasu cieszą się niesłabnącą popularnością. I nic w tym dziwnego. Biel bowiem to kolor lekki, świeży, a przede wszystkim bezpieczny. Wybierając go do salonu mamy pewność, iż nasza aranżacja nie będzie przytłaczać, a kreowana przez nasz przestrzeń nabierze eleganckiego wyrazu. Dodatkowo biel optycznie powiększy nasze pomieszczenie, a co za tym idzie doda mu wizualnie nawet paru metrów kwadratowych. Jest to szczególnie istotne, gdy mamy mały salon w bloku.

Jeżeli jednak boimy się, że białe meble uczynią nasz salon chłodnym, nieprzyjaznym, wręcz sterylnym - ocieplmy biel drewnem. Tym bardziej, że biel i drewno to jedno z najmodniejszych zestawień w tym sezonie. Doskonale wiedzą o tym producenci mebli skrzyniowych, którzy wychodząc naprzeciw wnętrzarskim trendom, wypuszczają na rynek różnorodne kolekcje białych mebli z drewnianymi elementami dekoracyjnymi.

Masywne korpusy, ozdobne listwy czy po prostu pojedyncze fronty szafek w kolorze drewna elegancką ocieplają biel. Drewniane elementy zdobne, dozowane z umiarem, stanowią elegancką ozdobę białych mebli, a przez to przestrzeni całego salonu, a nawet jadalni. Z kolei moduły o zróżnicowanych wymiarach i funkcjach pozwalają na praktyczne zagospodarowanie wnętrza w dowolny sposób.

WASZE KOMENTARZE (1)

DODAJ KOMENTARZ
  • Graża, 2014-12-04 10:52:11

    fajnie chociaż jeśli drewno to wolę w starym stylu, takie bardziej antykow meble jak na Chociaż oczywiście trend się zmieniają. Ale fajnie, że drewno jest też wykorzystwane do nowoczesnych form

POLECAMY W SERWISACH