Meble przeznaczone do jadalnianej strefy pokoju dziennego. Fot. Occa-Home.

Zobacz galerię [14 zdjęć]

Autor: Urszula Grynczel-Aronowicz
08 lip 2014 12:34

Czarne meble do pokoju dziennego. Chciałbyś mieć takie?

Czy zdecydowalibyście się na czarne meble w salonie? Jeśli nie potraficie udzielić odpowiedzi na to pytanie, koniecznie zobaczcie galerię zdjęć sof, foteli czy meblościanek w tym uniwersalnym, eleganckim kolorze.

Magia, czar i tajemnica, te skojarzenia przywołuje kolor czarny. Podobno oddziałuje wspierająco i inspirująco, a także ochronnie przeciw niepożądanym zmianom. Po czarne meble i elementy wyposażenia wnętrz sięgają osoby niezależne, opanowanych oraz pełniące funkcje kierownicze. Być może dlatego, że czerń sprzyja trwaniu przy własnych opiniach i nieuleganiu presji otoczenia. We wnętrzu stwarza wrażenie ciszy, a gospodarzowi dodaje wiarygodności i kompetencji.

Czarne meble choć są bardzo eleganckie i efektowne, to jednak trudne do utrzymania w czystości. Zarówno miękkie sofy jak i lakierowane fronty szafek wymagają częstego odkurzania.

WASZE KOMENTARZE (2)

DODAJ KOMENTARZ
  • mamax4, 2017-03-21 10:02:22

    Ja mam czarne meble, ale nie wypoczynkowe tylko meblościankę taką www.aaaameble.pl/mebloscianka-nice-czarna i jestem zadowolona. To nie jest opcja dla wszystkich, zwłaszcza dla osób, które wolą przytulne wnętrza. Ja mam dosyć nowoczesną i \"odważną\" aranżację, jedną ścianę (tą za meblami) mam betonową - ogólnie surowszy klimat. Wiadomo - co kto lubi. A jeśli chodzi o kurz to nie jest źle - jak meble nie mają zdobień, zakamarków itd. to w zasadzie wystarczy je miękką szmatką przejechać - wcześniej miałam meble drewniane i nie zauważyłam, żebym więcej sprzątała
  • Wiktor, 2015-01-26 10:05:02

    Fajne pomysły, ja właśnie myślę nad zakupem czarnej meblościanki. Trochę mnie przeraża to całe sprzątanie, osiadanie kurzu itd ale ładne sa :)

POLECAMY W SERWISACH