• Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: www.dobrzemieszkaj.pl
03 wrz 2010 15:05

Czarne meble i dodatki: ponadczasowe, zawsze modne

Na salonach mała czarna zawsze święci triumfy. Modna jest zawsze i stosowna w każdym wieku. Może tę zasadę potraktować szerzej i również salony wyposażyć w czarne, ponadczasowe sprzęty?

Komoda Zoe o prostej linii, zestawiona z równie nowoczesnym fotelem Bali na cieniutkich, stalowych nóżkach. Cena: komoda – od ok. 2.196 do 3.165 euro, fotel – od ok. 1.259 do 2.183 euro, Poliform/Studio Forma 96.

' title=
fot. Poliform/Studio Forma 96

Stoliki hiszpańskiej marki Interia Making Spaces. Ciekawa forma mebla sprawia, że może on mieć wiele zastosowań. Cena: ok. 1.150 zł, La Fabrica.

' title=
fot. La Fabrica

Stół i krzesła z kolekcji Vanity proj. Stefano Giovannoni (Magis) o prostej, szlachetnej linii. Cena: krzesła – od ok. 1.100 zł, stół – od ok. 4.000 zł, Galeria Wnętrza.

' title=
fot. Galeria Wnętrza

Inspiracją do powstania programu D170 MADRIGALE były otomany azjatyckich ludów koczowniczych. Cena: kanapa 3-osobowa w materiale – od ok. 6.314 zł, w skórze – od ok. 7.979 zł, Kler.

' title=
fot. Kler

Lampa Phoenix ze szklanym abażurem, który kieruje źródło światła ku górze. Calligaris.

' title=
fot. Calligaris

Puf Omni (proj. Carl Öjerstam) może służyć wygodzie w pojedynkę. Można też dobrać do niego fotel, i wówczas traktować jako podnóżek. Cena: od ok. 4.947 zł, Kinnarps.

' title=
fot. Kinnarps

Fotel Soledad na zewnątrz pikowany, a wewnątrz wyściełany tkaniną w pasy. Cena: od ok. 5.480 do 10.190 zł (w zależności od wykończenia), Thelema Design.

' title=
fot. Thelema Design

Futurystyczne komody. Wysokie nóżki sprawiają, że mimo całkiem sporych rozmiarów, wydają się lekkie. MOOD.

' title=
fot. MOOD
 

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH