• Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: www.dobrzemieszkaj.pl
16 lut 2009 08:16

Czekolada

Dawka energii i źródło witamin. Na wszystkie trudne, chłodne i pesymistyczne dni. Na chwile zwątpienia i momenty kiepskiego humoru. Wnętrzarski antydepresant.

Fotel Gaston (proj. Vincent Van Duysen) marki Poliform, ma lakierowaną, metalową strukturę oraz siedzisko i oparcie wypełnione pianką poliuretanową. StudioForma 96.

StudioForma 96
fot. StudioForma 96

Prosta lampa z drewna w kolorze wengé, z niklowanymi elementami i abażurem z ciemnobrązowej tkaniny. W kolekcji: lampy wiszące, nocne, gabinetowe i kinkiety, ok. 1.210 zł, Ramko.

Ramko
fot. Ramko

Meble do jadalni z kolekcji Novum, wykonane z litego drewna dębowego lub bukowego, z pięknym, charakterystycznym rysunkiem słojów. Funkcjonalne i ergonomiczne. Ludwik Styl.

Ludwik Styl
fot. Ludwik Styl

Tapeta z kolekcji Metropolis, marki Osborne & Little. Winylowa, 144zł\mb, Finezja Studio.

Finezja Studio
fot. Finezja Studio

Sofa Terni z miękkimi poduszkami, zapewnia pełen komfort siedzenia. Obita ciemnobrązową tkaniną Costa. Sofa – 7.556 zł, puf – 2.446 zł, BoConcept.

BoConcept
fot. BoConcept

WASZE KOMENTARZE (2)

DODAJ KOMENTARZ
  • Kiwaczek, 2009-02-16 11:17:13

    Popieram karinę, poprzedni właściciel mojego mieszkania pomalował pół salonu na czekoladowo. Efekt był porażający. Czekolada jest dobra do jedzenia, na ścianach, zwłaszcza w nadmiarze, wygląda upiornie
  • Karina, 2009-02-16 11:14:46

    E tam, za dużo wszędzie tej czekolady. A bura ściana jest bura i tyle

POLECAMY W SERWISACH