Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

zaj comodo.jpg

  • Autor: www.dobrzemieszkaj.pl
  • 03 paź 2011 11:36 (aktualizacja: 18 gru 2013 10:18)

Do wyboru, do koloru

Czarna, biała, czerwona. Bardziej nowoczesna lub bardziej klasyczna. Pikowana czy gładka. Wybór sof i narożników wykończonych skórą naturalną może przyprawić o zawrót głowy

Zobaczcie sami prezentowane przez nas modele sof: 
Sofa projektu Le Corbusier z 1928 roku, która do dziś symbolizuje elegancję i klasę. Cena: ok. 14.000 zł, Akademia Architektury.

Akademia Architektury
fot. Akademia Architektury

Park Sofa projektu Jaspera Morrisona o nowoczesnym, klasycznym wyglądzie. Cena: ok. 25.300 zł, Vitra/Akademia Architektury.

' title=
fot. Vitra/Akademia Architektury

Szezlong De Sade z kolekcji Chic & Ironique włoskiej firmy Fratelli Boffi tapicerowany skórą drukowaną w barokowy wzór. Cena: ok. 46.000 zł, Art De Vivre.

' title=
fot. Art De Vivre

Design sofy Ghost stanowi forma w kształcie bryły z geometrycznymi wycięciami na podłokietniki. Projekt autorstwa szwedzkiego projektanta Eero Koivisto, który należy do trio znakomitych designerów zwanego jako Claesson Koivisto Rune. Cena: ok. 20.550 zł, Offecct/Worldsdesign.pl.

' title=
fot. Offecct/Worldsdesign.pl

Meltemi ma prosty i zdyscyplinowany kształtu na zewnątrz i miękkie, finezyjne linie wewnątrz. Różnorodność modułów pozwala na tworzenie wielu układów mebli. Projekty Renata Kalarus. Cena: od ok. 3.270 zł, Noti.

' title=
fot. Noti

Kolekcja prostych sof i foteli Iglo (design Tomasz Augustyniak) ustawionych na niskich płozach o wyjątkowym kształcie. Bogata rodzina skupiająca w sobie meble w trzech gabarytach o różnych szerokościach podłokietników i oparcia (S, M, L). Sofy, cena: od ok. 1.990 zł, Noti.

' title=
fot. Noti

WASZE KOMENTARZE (12) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA