• Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: www.dobrzemieszkaj.pl
11 sie 2009 15:26

Domowe ognisko

To w salonie zazwyczaj skupia się życie rodzinne. Warto więc zatroszczyć się w tym miejscu o ciepły klimat i wygodny zestaw wypoczynkowy, który będzie sprzyjał relaksowi. 

Fotel Facett (proj. Ronan i Erwan Bouroullec) z najnowszej kolekcji Ligne Roset, cieszy oko oryginalną formą. Pikowany mebel wydaje się być misternie wykonaną, lekką bryłą, co przywdzi na myśl sztukę origami. Cena: 7.480 zł (Ligne Roset, Studio Meblowe ARKA)

Facett fotel
fot. Studio Meblowe ARKA

Zestaw mebli Panama przeznaczony jest do salonów i dużych pokoi dziennych. Składa się z trzyosobowej sofy i dwóch foteli. Wypoczynek w eleganckiej oprawie z pewnością przypadnie do gustu zwolennikom geometrii. Wyjątkową wygodę użytkowania zapewniają wysokie oparcia i odpowiednia głębokość mebli. Cena zestawu: ok. 6.409 zł (Fabryka Mebli Gawin).

Meble Gawin Panama
fot. fabryka Mebli Gawin

Biokominek Glassfire może stać się elementem aranżacji każdego wnętrza. Ustawiamy go w sypialni czy salonie, kiedy planujemy spotkanie z przyjaciółmi lub romantyczną kolację z ukochaną osobą. To nowoczesne palenisko, wprowadzi nastrój spokoju i pozwoli oderwać się od cywilizacji. Wymiary: 140x80x43,6 cm (szer./gł./wys.). Cena: 5.839 zł (Planica).

biokominek Planica
fot. Planica

Sofa Nicolaus to efekt pracy designerów marki Natuzzi, nieustannie poszukujących nowych kształtów, materiałów i kolorów, chcących tworzyć wnętrza, odzwierciedlające ducha, osobowość, marzenia i styl życia ludzi w nich mieszkających. Nicolaus to gwarancja wyjątkowej wygody i elegancji. Prezentowana wersja ma pokrycie ze skóry Montecarlo. Cena: sofa 3-osobowa – ok. 15.000 zł, sofa 2-osobowa – ok. 14.000 zł (Natuzzi).

Natuzzi
fot. Natuzzi

Ekstrawagancka kolekcja mebli Solitaire (proj. A. Enthoven) to połączenie ręcznie produkowanych mebli Selva oraz mistrzowsko wytwarzanych kryształów Swarovskiego. Cena: krzesło – ok. 1.700 zł, stół (4-osobowy) – od 5.100 zł (Selva).

Selva
fot. Selva

WASZE KOMENTARZE (2)

DODAJ KOMENTARZ
  • Gość, 2009-09-09 00:59:39

    jest do niczego
  • nowy, 2009-04-13 21:01:15

    Regał z biokominkiem jest niezły. Tylko zastanawiam się, czy to bezpieczne rozwiązanie.

POLECAMY W SERWISACH