Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Nowa kolekcja House&More w stylu Hampton. Fot. House&More,

Nowa kolekcja House&More w stylu Hampton. Fot. House&More,
  • Autor: Justyna Łotowska
  • 23 marz 2016 20:24 (aktualizacja: 24 marz 2016 16:19)

Hampton. Urządź się w najmodniejszym stylu 2016 roku

Styl Hampton to połączenie elegancji oraz weekendowego luzu i kolorystyki rodem z plaż luksusowych amerykańskich kurortów. Zobaczcie aranżacje w stylu, który podbija serca (i mieszkania) Polaków.

Hampton to styl inspirowany luksusowymi wakacyjnymi rezydencjami bogatych Amerykanów, którzy we wschodnich częściach Long Island - Southampton i East Hampton - spędzają wolne dni i weekendy. Tutejsze małe miasteczka słyną z z kolonialnej atmosfery,zamiłowania do antyków, a przede wszystkim łagodnej pogody z wiejącą znad oceanu orzeźwiającą bryzą.

Wnętrza w stylu Hampton są estetyczne, harmonijne i przede wszystkim ponadczasowe. Cechą charakterystyczną jest kolorystyka w odcieniach bieli, beżów i wszelkich niebieskości, od błękitów aż po granat. Bardzo ważną rolę gra również oświetlenie – klasyczne, wykończone niklem, surowym brązem lub mosiądzem, duże, stołowe lampy i abażury z naturalnych materiałów. Dopełnieniem stylu Hampton i obowiązkowym elementem dekoracji są zarówno wszechobecne koralowce i rozgwiazdy, nonszalancko zdobiące stoliki kawowe czy półki regałów, jak i cięte kwiaty w kolorystyce niebieskości oraz różu. Styl Hampton to przede wszystkim bezbłędne zestawienie naturalnego luzu z wyrafinowaną elegancją. Zobaczcie galerię aranżacji z polskich sklepów, w których w tym sezonie królują plażowe kolory i luksus rodem z amerykańskiego wybrzeża.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA