Kolekcja Delaktig. Fot. IKEA

Zobacz galerię [5 zdjęć]

Kolekcja Delaktig. Fot. IKEA
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Anna Usakiewicz
23 sty 2018 14:15

IKEA i Tom Dixon prezentują nową kolekcję - meble dopasowane do potrzeb

Nowa kolekcja to propozycja otwartej „platformy do życia” zachęcająca do tego, by każdy dopasował ją do swoich unikalnych potrzeb. To efekt długo wyczekiwanej współpracy z brytyjską marką Tom Dixon.

Delaktig to seria będąca efektem współpracy IKEA z brytyjskim projektantem Tomem Dixonem. Propozycja otwartej „platformy do życia” ma zachęcać do tego, by każdy dopasował ją do swoich unikalnych potrzeb. Kolekcja obejmuje meble wypoczynkowe i elementy, które można dowolnie zestawiać w zależności od stylu życia, jaki prowadzimy. Celem serii, której nazwa po szwedzku oznacza „biorący udział”, było zapewnienie zwykłym użytkownikom możliwości zaangażowania się w proces projektowy. W duchu zabawy konwencjami w zakresie wzornictwa i przemysłu mebli wypoczynkowych, IKEA oraz Tom Dixon zachęcają do rozbudowywania kolekcji albo całkowitej jej transformacji.

Serię stworzono z myślą o dostarczeniu lepiej dostosowanych do współczesnego świata rozwiązań. Mniejsze domy, więcej dziejących się jednocześnie aktywności, nowe sposoby nawiązywania kontaktów przy udziale technologii – te elementy nieustannie kształtują naszą codzienność. Wysoka funkcjonalność i wyjątkowa wszechstronność tej serii pozwala radzić sobie z nieustającymi zmianami w naszym życiu.

Delaktig to mebel na lata, który z założenia ma wytrzymać prawdziwą próbę czasu. Bierzesz ślub albo się rozstajesz i być może przyda ci się inna konfiguracja. A może wynajmujesz komuś wolny pokój. 

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH