Fotel Ume, proj. Maja Ganszyniec. Nowość Isaloni 2016. Fot. Comforty.

Zobacz galerię [17 zdjęć]

Fotel Ume, proj. Maja Ganszyniec. Nowość Isaloni 2016. Fot. Comforty.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Justyna Łotowska
13 kwi 2016 09:25

Isaloni 2016: polska marka Comforty z nowościami i znanymi projektantami

Maja Ganszyniec i Krystian Kowalski: to oni projektowali nowości 2016 dla Comforty! Zobaczcie galerię zdjęć nowych mebli polskiej marki.

Jedną z polskich firm stale obecnych na włoskich targach Isaloni - największych targach designu na świecie - jest marka Comforty. W tym roku firma przedstawia w Mediolanie zupełnie nowy segment produktów - rodzinę modułowych mebli do przechowywania Anvil, która dołączyła do kolekcji stołów i stolików Anvil projektu Krystiana Kowalskiego. Jej zaczątkiem był pokazywany na ubiegłorocznych targach Isaloni stolik podręczny Anvil - w tym roku oprócz nowatorskich mebli do przechowywania na wystawie Comforty zobaczyć można właśnie także stół i stolik kawowy z tej rodziny. 

Wśród nowości marki Comforty prezentowanych w czasie Isaloni 2016 nie mogło zabraknąć również nowej kolekcji mebli tapicerowanych. Sofę i fotel Ume zaprojektowała Maja Ganszyniec. Warto zwrócić uwagę na ciekawą tkaninę w asymetryczne wzory - dla marki Kvadrat zaprojektował ją Akira Minagawa. 

Oprócz najświeższych nowości, stworzonych specjalnie na Isaloni 2016, na wystawie marki Comforty można zobaczyć również  ubiegłoroczne kolekcje - sofę Classic, fotel Oyster z dwiema wersjami siedziska oraz krzesło Ripple - wszystkie projektu Krystiana Kowalskiego. Na stoisku polskiej marki zagościła także sofa Mark projektu norweskiego duetu Anderssen&Voll, dedykowana przestrzeni domowej i publicznej, wyrażająca fascynację modernizmem i skandynaską prostotą. Dołączyły do niej inne flagowe meble Comforty: sofa Floating projektu Philippe Nigro, drewniane stoliki Do-Ro-Ta projektu Alessandra Mendiniego czy stół Pelagie stworzony przez Dorotę Koziarę. 

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH