Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

zaj Porta1.jpg

  • Autor: www.dobrzemieszkaj.pl
  • 17 lis 2009 10:37

Jak urządzić małe mieszkanie?

Wyposażanie mieszkań o małym metrażu zmusza nas do wielu trudnych wyborów. Każdy mebel musi być użyteczny. Nie ma tu bowiem miejsca na sprzęty, które niczemu nie służą. Minimum obecności przy maksimum funkcjonalności – oto zasada złotego środka, jakiej warto się trzymać.

Kompakt System marki Porta to rozwiązanie dedykowane wnętrzom o małym metrażu. Dyskretna konstrukcja zabudowana w ścianie gipsowo-kartonowej pozwala zamontować drzwi przesuwne, które nie ukradną przestrzeni. Cena: skrzydło i system przesuwny - ok. 2.530 zł, Porta.

Porta
fot. Porta

W małych mieszkaniach motywem przewodnim powinna być: wielofunkcyjność. Sofa Lorenzo z funkcją spania, będzie za dnia meblem wypoczynkowym, nocą komfortowym łóżkiem. Cena: w tkaninie – ok. 2.120-2.313 zł, w skórze – ok. 3.843 zł, Helvetia.

Helvetia sofa
fot. Helvetia

Lampa wisząca Tubu Grande łączy elegancję szlachetnej porcelany i prostotę formy. Taki mariaż wprowadzi do wnętrza i ciepło, i harmonię. Cena: ok. 1.900 zł, Eiden.

Eiden lampa
fot. Eiden

Japonki, kowbojki, szpilki, mokasyny... projektantka wzoru „Svärmor”, Lisa Bengtsson zadbała nie tylko o różnorodność, ale i spójność. Roleta z czarno-białym motywem wprowadzi do wnętrza sporo zamieszania, jednak duet klasycznych kolorów utrzyma to szaleństwo w ryzach przyzwoitości. Cena: ok. 438 zł (100/150 cm), Mairo by Markisol.

Mairo by Markisol
fot. Mairo by Markisol

Efemeryczna komoda Ghost Buster (proj. Philippe Starck) w kolorze zero będzie magicznym elementem we wnętrzu. Niby jest (zmieści wiele przedmiotów)... a jednak jakby nieobecna. Kartell.

Kartell komoda
fot. Kartell

WASZE KOMENTARZE (2) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA