Prosta i
funkcjonalna
przestrzeń z
błękitnymi akcentami
stała się miejscem
spędzania wolnego
czasu właścicieli.
We wnętrzu
wydzielone zostały
trzy strefy:
kuchenna, jadalniana
oraz wypoczynkowa. 
Tę ostatnią
organizuje
dwuosobowa sofa w
ciemnym,
antracytowym
kolorze, do której
dobrano designerski
fotel. Projekt Anna
Maria Sokołowska.
Fot. Bartosz Jarosz.

Zobacz galerię [15 zdjęć]

Prosta i funkcjonalna przestrzeń z błękitnymi akcentami stała się miejscem spędzania wolnego czasu właścicieli. We wnętrzu wydzielone zostały trzy strefy: kuchenna, jadalniana oraz wypoczynkowa. Tę ostatnią organizuje dwuosobowa sofa w ciemnym, antracytowym kolorze, do której dobrano designerski fotel. Projekt Anna Maria Sokołowska. Fot. Bartosz Jarosz.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Urszula Tatur
01 sie 2014 09:16

Jak ustawić sofę w małym salonie? 15 sprawdzonych rozwiązań

W jaki sposób powiększyć optycznie niewielką przestrzeń salonu, a także uczynić ją maksymalnie funkcjonalną? Czasem wystarczy tylko odpowiednio dobrać sofę i ustawić ją we właściwym miejscu. Podpowiadamy, jak to zrobić.

Nieduża przestrzeń salonu często wymaga od nas dużo większej pomysłowości, niż by się to mogło wydawać. Jej aranżacja wcale też nie jest taka prosta, jak w przypadku dużych pomieszczeń. Bo choć zdaje nam się, iż na do mniejszego pomieszczenia, będziemy potrzebować po prostu mniej mebli, to przecież nie możemy zrezygnować z jego podstawowych funkcji. Co więc zrobić, by maksymalnie zagospodarować dostępną przestrzeń?

Często wystarczy odpowiednio dobrać zestaw mebli wypoczynkowych oraz ustawić je tak, by optycznie nie zamykały przestrzeni salonu. Aby ułatwić Wam to zadanie przygotowaliśmy tę galerię zdjęć. Wybraliśmy najciekawsze, naszym zdaniem, aranżacje niedużych salonów, które dzięki odpowiedniemu wkomponowaniu w ich przestrzeń mebli wypoczynkowych, nabrały przysłowiowego „oddechu”. Wszystkie pochodzą z polskich domów i są wynikiem twórczej pracy naszych rodzimych architektów i projektantów.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH