Sofa George. Mebel posiada stylowy wygląd. Świetnie sprawdzi się zarówno w salonie stylowym, jak też nowoczesnym. Fot. Bydgoskie Meble
Sofa George. Mebel posiada stylowy wygląd. Świetnie sprawdzi się zarówno w salonie stylowym, jak też nowoczesnym. Fot. Bydgoskie Meble
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Redakcja Meble.com.pl
06 kwi 2016 10:24

Jaka kanapa do małego pokoju? Przegląd pomysłów z polskich sklepów

Jaką sofę wybrać do małego mieszkania? Po pierwsze - taką, żeby się zmieściła! Przydałoby się także, żeby była po prostu ładne. Znaleźliśmy dla was takie!

Na szczęście w polskich sklepach jest mnóstwo propozycji, które pozwolą spełnić wszystkie potrzeby - zarówno użytkownika, jak też możliwości, które oferuje nasze wnętrze. Wśród nich możemy wymienić sofy trzyosobowe. Jeśli chodzi o ich stylistykę czy też kolor tapicerki wybór jest dość zróżnicowany. Do wyboru mamy zarówno modele typowo nowoczesne, jak też wyróżniające się bardziej klasyczną formą. Większość z nich posiada funkcję spania, a nawet pojemnik na pościel, który oferuje dodatkowe miejsce do przechowywania.

Inną ciekawą opcją są niewielkie narożniki. Posiadają one zgrabną otomanę, która pozwala wypocząć także w pozycji leżącej. Ustawienie sofy narożnej zależy od metrażu pomieszczenia. W salonie otwartym na kuchnię mebel może wyznaczać umowną granicę pomiędzy obiema strefami. Narożnik sprawdza się też w większych kawalerkach. Z powodzeniem może bowiem zastąpić tradycyjne łóżko. Ułatwia także przyjmowanie gości, bo może na nim wygodnie usiąść nawet kilka osób.

KANAPY NAJLEPSZE DO MAŁEGO WNĘTRZA - ZOBACZ PROPOZYCJE Z POLSKICH SKLEPÓW

WASZE KOMENTARZE (2)

DODAJ KOMENTARZ
  • Klemcio, 2017-08-29 09:57:51

    Przez internet można znaleźć bardzo fajne rzeczy, ja osobiście nie lubię chodzić po salonach meblowych. Moja aktualna sofa :) :
  • Maciej, 2017-01-04 11:27:16

    Ostatnio szukam kanapy, żeby się rozeznać jeździłem po salonach. Moja uwagę przykuła gruppa furniture, widziałem tam fajnie wyglądającą kanapę.

POLECAMY W SERWISACH