Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Sofa George. Mebel posiada stylowy wygląd. Świetnie sprawdzi się zarówno w salonie stylowym, jak też nowoczesnym. Fot. Bydgoskie Meble.

Sofa George. Mebel posiada stylowy wygląd. Świetnie sprawdzi się zarówno w salonie stylowym, jak też nowoczesnym. Fot. Bydgoskie Meble
  • Autor: Redakcja Meble.com.pl
  • 06 kwi 2016 10:24

Jaka kanapa do małego pokoju? Przegląd pomysłów z polskich sklepów

Jaką sofę wybrać do małego mieszkania? Po pierwsze - taką, żeby się zmieściła! Przydałoby się także, żeby była po prostu ładne. Znaleźliśmy dla was takie!

Na szczęście w polskich sklepach jest mnóstwo propozycji, które pozwolą spełnić wszystkie potrzeby - zarówno użytkownika, jak też możliwości, które oferuje nasze wnętrze. Wśród nich możemy wymienić sofy trzyosobowe. Jeśli chodzi o ich stylistykę czy też kolor tapicerki wybór jest dość zróżnicowany. Do wyboru mamy zarówno modele typowo nowoczesne, jak też wyróżniające się bardziej klasyczną formą. Większość z nich posiada funkcję spania, a nawet pojemnik na pościel, który oferuje dodatkowe miejsce do przechowywania.

Inną ciekawą opcją są niewielkie narożniki. Posiadają one zgrabną otomanę, która pozwala wypocząć także w pozycji leżącej. Ustawienie sofy narożnej zależy od metrażu pomieszczenia. W salonie otwartym na kuchnię mebel może wyznaczać umowną granicę pomiędzy obiema strefami. Narożnik sprawdza się też w większych kawalerkach. Z powodzeniem może bowiem zastąpić tradycyjne łóżko. Ułatwia także przyjmowanie gości, bo może na nim wygodnie usiąść nawet kilka osób.

KANAPY NAJLEPSZE DO MAŁEGO WNĘTRZA - ZOBACZ PROPOZYCJE Z POLSKICH SKLEPÓW

WASZE KOMENTARZE (1) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA