W urządzonym w stylu glamour wnętrzu zdecydowano się na duże tradycyjne biurko z klasycznymi elementami dekoracyjnymi. Projekt: Joanna Nawrocka. Fot. Bartosz Jarosz.

Zobacz galerię [20 zdjęć]

W urządzonym w stylu glamour wnętrzu zdecydowano się na duże tradycyjne biurko z klasycznymi elementami dekoracyjnymi. Projekt: Joanna Nawrocka. Fot. Bartosz Jarosz.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Urszula Tatur
02 gru 2014 20:37

Kącik do pracy. Zobacz jak go urządzić

Miejsce do pracy w domu na pewno nie zastąpi biura. Jednak przy współczesnym rozwoju technologii taka forma pracy staje się coraz popularniejszym rozwiązaniem. Zobaczcie jak go urządzić domowe biuro.

W dzisiejszych czasach nowoczesne technologie sprawiają, że coraz częściej nasze prace zarobkowe, przynajmniej częściowo możemy wykonywać zdalnie w domu. Wiąże się to jednak z metamorfozą naszej przestrzeni życiowej. Nie wszyscy bowiem mamy to szczęście być posiadaczami przestronnego gabinetu. Musimy często na niedużym metrażu wygospodarować dodatkowe miejsce na kącik do pracy. I choć zazwyczaj nie potrzebujemy gabinetu z tzw. fotelem prezesa, to przecież małe biureczko na laptopa z komfortowym krzesłem na dłuższe serwowanie po internecie przydałoby się każdemu.

Kącik biurowy najlepiej jest urządzić w salonie. Rozwiązanie to sprawdzi się zarówno na większych, jak i mniejszych przestrzeniach. I jak na tych pierwszych najkorzystniej jest rządzić go po prostu w kącie pomieszczenia. Można tez pokusić się o nieco większe biurko, wygodny fotel czy nawet regał na książki czy biurowe gadżety. Trudniej jest jednak wygospodarować takie miejsce w małym salonie. Tu często musimy uciekać się do minimalistycznych form naszych mebli. Dobrym rozwiązaniem będzie łączeni funkcji – stół jadalniany, a nawet barek można śmiało wykorzystać w roli biurka.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH