• Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: www.dobrzemieszkaj.pl
09 lut 2010 10:46

Królewna Śnieżka...

... w tym wnętrzu mieszka. I, jak widać, ma wielką słabość do białego koloru. Na co dzień otacza się więc meblami i gadżetami, których barwa kojarzy jej się z obłokami na niebie, puszystym śniegiem i świeżym mlekiem. Taka już z niej romantyczka...

 Santana - sofa o wysokim komforcie siedziska, dostępna w układzie narożnym; korpus z masywnego stelaża (drewno iglaste i płyta wiórowa najwyższej klasy E-1), siedzisko - sprężyny faliste i pianka; ruchome zagłówki, metalowe stopki; szeroka gama skór i tkanin obiciowych. Cena: od ok. 5.380 do 6.795 zł (w tkaninie), od ok. 13.015 do 14.837 zł (w skórze), Livingroom by Mebelplast.

Livingroom by Mebelplast sofa
fot. Livingroom by Mebelplast

Mauna-Kea - proj. Vico Magistretti, krzesło z aluminium, siedzisko i oparcie z polipropylenu; różne kolory do wyboru, m.in. szaroniebieski, granatowy, aluminiowy; wersja z podłokietnikami lub bez. Cena: ok. 993 zł, Kartell/Cube.

Kartell/Cube krzesło
fot. Kartell/Cube

Object - interesujący w kształcie stojak na gazety; skóra i stal nierdzewna. Cena: ok. 741 zł, Philippi/CzerwonaMaszyna.pl.

Philippi/CzerwonaMaszyna.pl stojak na gazety
fot. Philippi/CzerwonaMaszyna.pl

Mangold - świecznik z białego szkła, na świeczkę typu tea-light; wys. 9 cm, śred. 11,5 cm. Cena: ok. 28 zł, Sagaform/Fide.pl.

Sagaform/Fide.pl świecznik
fot. Sagaform/Fide.pl

Zestaw do herbaty - ceramiczny, budzi nostalgię za dawnymi herbatkami "u babci". Cena: ok. 23 zł – mlecznik, ok. 28 zł – cukiernica, Ludwik Styl.

Ludwik Styl zestaw do herbaty
fot. Ludwik Styl

Collection - białe poduszki, dostępne w każdym rozmiarze. Cena: ok. 300 zł, Kauffmann/Rysztof.

Kauffmann/Rysztof poduszki
fot. Kauffmann/Rysztof

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH