• Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: www.dobrzemieszkaj.pl
09 gru 2011 10:16

Kupujemy szezlong

Szezlong, czyli mebel pośredni pomiędzy sofą a fotelem, po raz pierwszy pojawił się na arystokratycznych dworach Francji w XVII wieku. Także i dziś jest efektowną ozdobą wnętrz

Line - szezlong i fotel w jednym, wypełnienie: pianka poliuretanowa, tapicerka: tkanina lub skóra. Ok. 3.350 zł. Bonaldo/Akademia Architektury.

Bonaldo/Akademia Architektury
fot. Bonaldo/Akademia Architektury

Snake Reptile to szezlong obity ekologiczną skórą, siedzisko wypełnione pianką, stelaż z drewna kauczukowego. 2.479 zł. Kare Design/CzerwonaMaszyna.pl.

Kare Design/CzerwonaMaszyna.pl
fot. Kare Design/CzerwonaMaszyna.pl

Szezlong tapicerowany Bibbi, materiał: skóry, skóry lakierowane, ekoskóry, tkaniny, nóżki czarne chromowane. Od 1.680 zł (w skórze naturalnej), Gala Colezzione.

Gala Colezzione
fot. Gala Colezzione

Szezlong Selva w stylu klasycznym, rama z litego buku, siedzisko i oparcie tapicerowane wypełniane pianką, w środku siedziska sprężyny stalowe, mebel dostępny w ponad dwudziestu wykończeniach Selvy – w tym w wersji posrebrzanej. Od 14.900 zł, Selva.

Selva
fot. Selva
Selva
fot. Selva

Cantata D020 - fotel wypoczynkowy stworzony do wylegiwania się i relaksu, profilowana linia oparcia, przechodząca płynnie w siedzisko. Od 5.533 zł (w tkaninie), Kler.

Kler
fot. Kler

WASZE KOMENTARZE (1)

DODAJ KOMENTARZ
  • wera, 2011-12-19 09:16:20

    szezlong, widok na ogrod, kawa, ksiażka... zyc nie umierac. tak chcialabym spedzac popoludnia, ale nszukam domu wykonanego pod klucz pod warszawa i zaden nie ma odpowiedniego standardu, zeby zyc w luksusie... szkoda.

POLECAMY W SERWISACH