Meble z kolekcji NATURE idealnie wpisują się w metraż małego mieszkania. Mają wiele praktycznych schowków. 5.265 zł (bez mebli tapicerowanych). Fot. Vox

Zobacz galerię [7 zdjęć]

Meble z kolekcji NATURE idealnie wpisują się w metraż małego mieszkania. Mają wiele praktycznych schowków. 5.265 zł (bez mebli tapicerowanych). Fot. Vox
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Anna Usakiewicz
09 cze 2017 09:58

Mały salon - tak możesz go urządzić

Meble z dodatkowymi funkcjami, jasne kolory podłóg i ścian oraz praktyczne dodatki pomogą w aranżacji małego salonu, a przy tym optycznie powiększą przestrzeń. I nawet bardzo małe wnętrze będzie urządzone stylowo.

Jak poradzić sobie z aranżacją małego salonu, a przy tym optycznie go powiększy radzi Katarzyna Śliwińska, kierownik działu marketingu RuckZuck:

Aranżacja małego mieszkania bywa dużym wyzwaniem. Pamiętając jednak o kilku prostych zasadach, możemy osiągnąć zdumiewające efekty. Istotną rolę odgrywa w tym przypadku podłoga. Doskonale będzie prezentowała się ta w kolorze bieli. Wybierać możemy wśród różnych jej odcieni, zarówno chłodnych – przełamanych srebrzystymi refleksami, jak i ciepłych – śmietankowych, z dodatkiem żółtych tonów.

Dobry efekt dadzą także subtelne szarości i beże. Dzięki tym barwom możliwe staje się wydobycie piękna domowych zakątków i lepsze wyeksponowanie akcentów dekoracyjnych. By wnętrze wydawało się bardziej przestronne, należy je także właściwie rozświetlić. Tego również możemy dokonać za sprawą podłogi. W tym celu warto postawić na laminowane panele o strukturze z połyskiem. Deski odbijające światło stworzą migoczące refleksy, które rozjaśnią pomieszczenia. Modnym rozwiązaniem, potęgującym efekt wizualnego powiększenia jest zastosowanie na całej powierzchni mieszkania (poza łazienką), paneli w jednym dekorze. Dzięki temu podłoga staje się jednolita, spójna, nie zakłócają jej podziały wynikające z wykorzystania różnych materiałów. 

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH