Kolekcja Spot by Vox pomoże lepiej zorganizować pokój dzienny oraz jadalnię. Drewniane stelaże mebli dodają im szlachetności, a uniesione nad podłożem bryły dopełniają wrażenia lekkości. 1.299 zł (stół), 1.199 zł (witryna). Fot. Meble Vox.

Zobacz galerię [8 zdjęć]

Kolekcja Spot by Vox pomoże lepiej zorganizować pokój dzienny oraz jadalnię. Drewniane stelaże mebli dodają im szlachetności, a uniesione nad podłożem bryły dopełniają wrażenia lekkości. 1.299 zł (stół), 1.199 zł (witryna). Fot. Meble Vox.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Urszula Tatur
01 gru 2015 15:40

Mały salon. Tak połączysz go z jadalnią

Salon połączony z jadalnią to coraz popularniejsze rozwiązanie. Zobaczcie jak go urządzić.

Często salon staje się miejscem, gdzie decydujemy się na zaaranżowanie kącika jadalnianego. Jego wydzielenie w otwartej przestrzeni dziennej najczęściej łączy się z wyborem stołu oraz kompletu krzeseł. Ze względu na nieduży metraż, jakim zazwyczaj dysponujemy, warto wybrać modele rozkładane, które na co dzień zajmują niewiele miejsca, a po rozłożeniu zapewniają całkiem sporo miejsc dla biesiadników. Decydując się na jadalnię w salonie warto też postawić na efektowny kredens bądź bufet. To mebel, który pozwoli nam przechowywać serwis obiadowy oraz wszelkiego typu akcesoria – jak obrusy, sztućce czy szkło stołowe.

Jeżeli już skompletujemy swój niepowtarzalny zestaw meblowy, warto zadbać o jego design. Wybór pasujących do siebie elementów ułatwia nam oferta producentów mebli skrzyniowych, którzy wychodząc naprzeciw ogólnym tendencjom w aranżowaniu wnętrz proponują gotowe kolekcje mebli dedykowanych do przestrzeni salonu zintegrowanego z jadalnią. W ich obrębie odnajdziemy wszelkiego rodzaju bryły o różnorodnych gabarytach, za pomocą których możemy urządzić w pełni spersonalizowaną przestrzeń dzienną.

Zróżnicowana jest również kolorystyka dostępnych na rynku kolekcji. I choć podporządkowana jest ona aktualnym trendom, nie ogranicza się do modnych kolorów oraz topowych wzorów. Stąd poza tak cieszącymi się niesłabnącą popularnością białymi meblami na wysoki połysk oraz w jasnym, chłodnym wybarwieniu drewna, dostępne są bryły w ciemnych kolorach, czarne oraz szare. Także sama forma nie ogranicza się do prostych nowoczesnych kształtów. Obok nich odnajdziemy zarówno te o klasycznym designie, jak i bardziej eklektyczne, będące wynikiem ciągłego mieszania się styli, konwencji oraz koncepcji wystroju przestrzeni dziennej.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH