Barra marki Bizzarto to kolekcja inspirowana włoskim designem, która wychodzi naprzeciw panującym trendom. Pozwala w dowolny sposób łączyć elementy i stworzyć wyjątkowe kompozycje. Fot. Bizzarto.

Zobacz galerię [16 zdjęć]

Barra marki Bizzarto to kolekcja inspirowana włoskim designem, która wychodzi naprzeciw panującym trendom. Pozwala w dowolny sposób łączyć elementy i stworzyć wyjątkowe kompozycje. Fot. Bizzarto.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Urszula Tatur
03 lut 2015 15:24

Mały salon. Wybierz odpowiednią sofę

Jaką sofę wybrać do małego salonu? Wszystko zależy od naszych upodobań. Zobaczcie co oferują rodzime sklepy.

Wybierając sofę do salonu często kierujemy się po prostu jej wyglądem. Zwracamy uwagę na rodzaj tapicerki, kolor, a także formę. Zastanawiamy się czy lepiej wybrać model w skórze czy tkaninie, w intensywnym kolorze czy raczej stonowanych barwach, w modnych szarościach czy tradycyjnych beżach. Dużą rolę odgrywa dla nas także sama forma mebla.

Niektórzy z nas zwracają się ku bardziej klasycznym wzorcom - z charakterystycznymi pikowaniami obić, obłymi formami podłokietników czy zaokrągleniami, a nawet drewnianymi nóżkami. Inni sięgają po nowoczesny design, który cechuje przede wszystkim oryginalność przestronnych modułów przeznaczonych do dowolnego łączenia.

Często też wyznacznikiem wyboru rodzaju wypoczynku do naszego salonu staje się sam typ mebla: dwuosobowa sofa, sofa trzyosobowa, narożnik lub gotowy zestaw. I choć wszystkie te kryteria są niezmiernie istotne przy meblowaniu naszego wnętrza, to najważniejszym jednak wydaje się dopasowanie naszego wymarzonego wypoczynku do metrażu salonu, którego ma być on przecież głównym elementem.

Ważne jest to zwłaszcza w przypadku małych przestrzeni dziennych w niewielkich domkach jednorodzinnych oraz mieszkaniach w bloku. Zobaczcie zatem jakie meble wypoczynkowe dedykowane do małego salonu odnajdziemy w polskich sklepach.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH