• Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: www.dobrzemieszkaj.pl
12 sty 2011 11:30

Meble dla leniwych

Zimowe wieczory to idealny czas na błogie lenistwo w zaciszu własnego domu, przed palącym się wesoło ogniem i z filiżanką gorącej herbaty w dłoni. Doradzamy, jakie meble najlepiej nadają się do błogiego lenistwa.

Poszukiwaczom takich przyjemności doradzamy, jakie meble wypoczynkowe będą najlepsze do wylegiwania się przed kominkiem.

Soho (proj Paolo Piva) to sofa pokazana na iSaloni 2009. W ramach linii Soho znajdują się sofy o różnych rozmiarach: od 186 cm szer. do 232 cm szer, a także fotele i pufy. Meble mogą być wykończone w skórze lub tkaninie. Cena: od ok. 17.000 zł, Poliform, Mood Design.

Poliform, Mood Design
fot. Poliform, Mood Design

Sofę Tolomeo dzięki różnym możliwościom doboru poszczególnych modułów, zagłówków i podłokietników można dobrać idealnie do indywidualnych preferencji. Cena: ok. 27.180 zł, Bonaldo, Akademia Architektury.

Bonaldo, Akademia Architektury
fot. Bonaldo, Akademia Architektury

Superwygodny fotel Shan z rozkładanym podnóżkiem to relaks w każdej możliwej pozycji. Bruhl.

Bruhl
fot. Bruhl

Fotel Lucky – możesz na nim siedzieć, możesz leżeć, możesz się bujać. Wszystko dozwolone! Bruhl.

Bruhl
fot. Bruhl

Leżanka Cyrano ma elegancką, miękką linię i przyjemną dla oka, wyciszającą kolorystykę. Sprawdzi się nie tylko w minimalistycznym wnętrzu. Cena: ok. 2.875 zł, Italia Style.

Italia Style
fot. Italia Style

Szezlong Viceversa włoskiej firmy Erba. Obity białą skórą, z chromowanymi nogami ze stali nierdzewnej. Cena: ok. 12.800 zł, Art de Vivre.

Art de Vivre
fot. Art de Vivre

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH