Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Sofa narożna Lars marki Bonaldo w ciepłym kolorze kawy z mlekiem. Dzięki cieniutkim nóżkom okazały mebel wygląda niezwykle lekko i elegancko. Fot. Bonaldo.

Sofa narożna Lars marki Bonaldo w ciepłym kolorze kawy z mlekiem. Dzięki cieniutkim nóżkom okazały mebel wygląda niezwykle lekko i elegancko. Fot. Bonaldo.
  • Autor: Urszula Grynczel-Aronowicz
  • 28 sty 2015 10:00 (aktualizacja: 29 sty 2015 08:46)

Meble do pokoju dziennego. Modne i wygodne sofy

Wraz z początkiem roku, jak grzyby po deszczu, pojawiają się nowe kolekcje projektantów odzieży czy mebli. Jedną z nich prezentujemy dzisiaj. Zobaczcie najnowsze sofy marki Bonaldo.

Po dwóch latach ciężkiej pracy, włoski producent mebli Bonaldo, wypuścił kolekcję nowoczesnych, ekskluzywnych sof. W realizacji, stały zespół pracowników firmy wpierało wielu architektów, którzy indywidualnie podchodzili do każdego projektu.

Niektóre sofy powstały w oparciu o istniejące już modele tej marki, m.in. sofę Peanut B, uznawanej za ikonę stylu Bonaldo. Promocji tegorocznej kolekcji sof towarzyszy wydanie nowego, pięknie ilustrowanego katalogu, w którym najwięcej miejsca poświęcono meblom Cave i Lars. Sesje zdjęciową zorganizowano m.in. na tle malowniczego pejzażu nad jeziorem Como.

Przy okazji tworzenia kolekcji kanap, powstała również nowa seria tkanin obiciowych z różnych materiałów. Niektóre z nich były inspirowane kolorami i fakturą tkanin wykorzystywanych do produkcji odzieży męskiej. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA