Systemu regałów Mega-Design. Fot. Hülsta

Zobacz galerię [10 zdjęć]

Systemu regałów Mega-Design. Fot. Hülsta
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Anna Usakiewicz
11 lip 2017 09:08

Meble do salonu: 10 pomysłów na regał z książkami

Podpowiadamy jakie meble wybrać, by nasze domowe biuro było nie tylko pięknym, ale też inspirującym miejscem do twórczej i efektywnej pracy.

Podobno pokój bez książek jest jak ciało bez duszy (G.K. Chesterton). Wiedzą o tym nie tylko wytrawni bibliofile i koneserzy literatury w papierowym wydaniu, ale także wszyscy zainteresowani urządzeniem wnętrza z klimatem – nawet zwolennicy czytników e-booków.

Salon, pokój do pracy czy klasyczny gabinet nabiera jakiegoś szczególnego znaczenia, jeśli w naszym otoczeniu znajdą się regały ulubionych książek, do których lubimy wracać, cennych woluminów kolekcjonowanych latami czy po prostu podręczny księgozbiór wykorzystywany w codziennej aktywności.

Jeśli jednak zgodnie z duchem czasu i panującymi trendami decydujemy się na gromadzenie zasobów wiedzy w wersji elektronicznej, pozostaje nam zaaranżowanie wnętrza na przykład à la biblioteka – obok realnych i estetycznych mebli do gabinetu: biurka, regału, mebli wypoczynkowych, a nawet szafki – barku, możemy pokusić się o nietypową, odwołującą się do naszej wyobraźni bibliotekę, czyli ścianę z oryginalną fototapetą z książkami.

Źródło: Mebin

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH