Kolekcja Voucher od Black Red White. Oryginalne zestawienie tworzy jasny kolor dąb sonoma połączony ze szklanymi frontami i półkami, które odbijają światło i nadają wnętrzu lekkości.  Fot. Black Red White.

Zobacz galerię [10 zdjęć]

Kolekcja Voucher od Black Red White. Oryginalne zestawienie tworzy jasny kolor dąb sonoma połączony ze szklanymi frontami i półkami, które odbijają światło i nadają wnętrzu lekkości. Fot. Black Red White.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Justyna Łotowska
13 sie 2014 19:39

Meble do salonu: 10 propozycji w kolorze jasnego drewna. Na każdą kieszeń!

Meble  z rysunkiem i w kolorze naturalnego drewna zdecydowanie wracają do łask. Ich największą zaletą jest uniwersalność, która sprawi, że odnajdą się na dużej i małej przestrzeni. Zobaczcie 10 najciekawszych propozycji producentów.

Na zestawy do salonu w kolorze jasnego drewna decyduje się wielu z nas. Nic dziwnego. Meble takie optycznie powiększą niewielką przestrzeń, nadadzą jej naturalny charakter i skandynawski styl, rozjaśnią pomieszczenie. Zdecydowanie najmodniejsze zestawienie tego roku? Lekka, czysta biel i jej odcienie oraz naturalne, zawsze piękne drewno. Zobaczcie, jakie propozycje przygotowali producenci mebli.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH