Witryna Diuna. Fot. Mebin

Zobacz galerię [3 zdjęć]

Witryna Diuna. Fot. Mebin
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Anna Usakiewicz
12 wrz 2017 12:46

Meble do salonu - eleganckie witryny stojące

Witryna jest pięknym meblem, który od lat zdobi salony i jadalnie. Z jednej strony doskonale prezentuje umieszczone w niej przedmioty takie jak ceramika, czy designerskie naczynia i gadżety szklane, z drugiej zaś sama jest wspaniałą dekoracją wnętrza.

Wykonana z wysokiej jakości materiałów, starannie wykończona i wybarwiona może przybierać różne formy i występować w kilku wymiarach. Pojedyncza, podwójna wisząca lub stojąca znakomicie uzupełnia każdą wyszukaną kolekcję mebli do pokoju dziennego.

Wśród wielu modeli na szczególną uwagę zasługuje witryna stojąca. Jest połączeniem praktycznej szafy, gdyż niejednokrotnie wyposażona bywa również w pojedyncze lub podwójne drzwi pełne oraz szuflady, a także reprezentacyjnej części oszklonej. Za pełnymi drzwiami znajdują się półki, na których możemy umieścić na przykład serwety, obrusy i wszystko to, co jest niezbędne w salonie lub jadalni, a co niekoniecznie chcielibyśmy eksponować. Natomiast za szklanymi drzwiami znajdą swe miejsce ozdobne i często także funkcjonalne precjoza, takie jak kieliszki, zastawy stołowe czy komplety atrakcyjnej wzorniczo porcelany.

Ogromną rolę w odpowiedniej prezentacji tych salonowych detali odgrywają nie tylko wysokiej jakości tafle szklane ze szkła Antisol, ale także system punktowego podświetlania półek typu LED. Delikatne rozbłyski światła obejmują górną i dolną część szklanych półek, sprawiając, że wszystko, co na nich ułożono, wygląda naprawdę reprezentacyjnie. Podświetlenie półek nadaje witrynom niepowtarzalnego uroku, wprowadzając równocześnie do pomieszczenia wyjątkowy nastrój. Takie meble sprzyjają uroczystym przyjęciom i intymnym spotkaniom we dwoje.

Podwójna witryna Diuna z frontem z litego drewna, korpusem w okleinie naturalnej oraz wstawkami lakierowanymi na wysoki połysk zachwyca linią wzorniczą z interesującym motywem fali. Znajdziemy w niej dekoracyjne, praktyczne oświetlenie LED z włącznikiem dotykowym oraz wygodny system otwierania drzwi push to open. Wybarwienie wenge w połączeniu z czarnymi akcentami nadaje bryle wyrazisty charakter i znakomicie podkreśla niepowtarzalny styl mebla.

Wykonana z drewna i okleiny naturalnej podwójna witryna stojąca Riva w wybarwieniu: dąb burgundzki jest przykładem harmonijnego połączenia tworzących ją elementów. Część oszklona oddzielona została prostokątnymi wstawkami ze szkła Lacobel, poniżej których znajdują się pełne podwójne drzwi. Za drzwiami ze szkła Antisol umieszczono podświetlane półki. Na uwagę zasługują pochwyty zlicowane z frontem witryny i frezowane krawędzie. Zastosowany w meblu system push to open umożliwia komfortowe otwieranie drzwi.

Pojedyncza witryna Sempre dyskretnie ozdabia wnętrze nowoczesnego salonu. Wykonana z litego drewna dębowego i naturalnej okleiny dębowej w wybarwieniu rustikal jest symbolem umiaru i prostoty. Kubiczna, surowa forma bryły idealnie komponuje się ze szkłem Antisol, które wraz z oświetleniem półek typu LED nadaje jej lekkości i elegancji. Drzwi witryny otwierają się za pomocą praktycznego systemu push to open. 

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH