Fot. Wajnert Meble

Zobacz galerię [4 zdjęć]

Fot. Wajnert Meble
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Anna Usakiewicz
03 sty 2018 09:23

Meble do salonu - modele w miękkiej tapicerce

Kiedy już dokładnie zaplanujemy, jak urządzić wymarzony salon, przechodzimy do wyboru idealnego mebla wypoczynkowego – w tkaninie lub skórze dopasowanej do naszych potrzeb.

Powinniśmy zadbać o to, by wybrana przez nas tkanina podkreślała zarówno zalety samego mebla, jak i wkomponowała się w wystrój całego pomieszczenia. Ułatwi nam to duży wybór tkanin na rynku. W katalogach marki Wajnert znajdziemy kilkadziesiąt wzorów, faktur i kolorów tkanin. Jedną z proponowanych przez firmę tkanin, która zasługuje na wyjątkową uwagę, jest Mela – materiał typu welur. Tkanina ta jest miękka i gładka, dzięki czemu idealnie sprawdzi się we wnętrzu w stylu klasycznym i glamour. Posiada krótkie włosie i jest przyjemna w dotyku, doskonale układa się na meblach. Parametry techniczne gwarantują jej wysokie walory użytkowe – jest odporna na ścieranie - bez problemu będzie służyć przez lata.

Ciekawą cechą charakterystyczną tej tkaniny jest efekt cieniowania, który niewątpliwie uwydatnia jej piękno. Cieniowanie to złudzenie optyczne sprawiające, że meble w zależności od ustawienia i światła będą zmieniały swój odcień, dzięki temu na pewno nam się nie znudzą. 

Tkanina Mela idealnie sprawdzi się na naszych mebli wypoczynkowych. Materiał ten doda meblom jeszcze większej przytulności a domownikom komfortu użytkowania. W końcu jakże przyjemnie jest zatopić się w wygodnym fotelu czy kanapie, która w dotyku przypomina nam „pluszowego misia”? 

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH