Kolekcja Loft w najmodniejszym aktualnie kolorze białym w połysku. Meble mają bardzo nowoczesną stylistykę. Fot. Szynaka Meble

Zobacz galerię [11 zdjęć]

Kolekcja Loft w najmodniejszym aktualnie kolorze białym w połysku. Meble mają bardzo nowoczesną stylistykę. Fot. Szynaka Meble
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Marta Ustymowicz
19 sie 2017 07:53

Meble do salonu. Modne kolekcje w nowoczesnym stylu

Nowoczesne wnętrza są minimalistyczne i bardzo zachowawcze. Wybierając meble, warto zwrócić uwagę na kolekcje w bieli oraz szarościach, które doskonale wpiszą się w taką stylistykę salonu.

Nowoczesne wnętrza są minimalistyczne i najczęściej dość chłodne. Królują w nich meble w bieli, szarościach oraz lakierowane powierzchnie. Nowoczesny salon można urządzić również bardziej przytulnie, stosując meble z rysunkami drewna. Pięknie prezentują się zarówno w matowym, jak i połyskującym wykończeniu.

Drewno jest materiałem niezwykle plastycznym. Nie tylko dlatego, że można je giąć, ale również z powodu swoich walorów estetycznych. Doskonale prezentuje się zarówno w ciężkich formach klasycznych, jak i lekkich nowoczesnych. Można je łączyć ze szkłem, metalem czy tak popularnymi lakierowanymi powierzchniami.

Jeśli wolimy jasne aranżacje, warto wybrać meble w bieli. Dzięki nim salon będzie jasny, słoneczny, ale również optycznie większy. Do białych mebli pasują dodatki we wszystkich kolorach, a więc, z łatwością będziemy mogli zmieniać charakter salonu, jedynie wymieniając dekoracje. 

Szukasz innych pomysłów na meble do salonu? Kliknij TUTAJ.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH