Kolekcja Loft w najmodniejszym aktualnie kolorze białym w połysku. Meble mają bardzo nowoczesną stylistykę. Fot. Szynaka Meble

Zobacz galerię [11 zdjęć]

Kolekcja Loft w najmodniejszym aktualnie kolorze białym w połysku. Meble mają bardzo nowoczesną stylistykę. Fot. Szynaka Meble
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Marta Ustymowicz
26 lip 2017 09:25

Meble do salonu. Modne kolekcje w nowoczesnym stylu

Nowoczesne wnętrza są minimalistyczne i bardzo zachowawcze. Wybierając meble, warto zwrócić uwagę na kolekcje w bieli oraz szarościach, które doskonale wpiszą się w taką stylistykę salonu.

Nowoczesne wnętrza są minimalistyczne i najczęściej dość chłodne. Królują w nich meble w bieli, szarościach oraz lakierowane powierzchnie. Nowoczesny salon można urządzić również bardziej przytulnie, stosując meble z rysunkami drewna. Pięknie prezentują się zarówno w matowym, jak i połyskującym wykończeniu.

Drewno jest materiałem niezwykle plastycznym. Nie tylko dlatego, że można je giąć, ale również z powodu swoich walorów estetycznych. Doskonale prezentuje się zarówno w ciężkich formach klasycznych, jak i lekkich nowoczesnych. Można je łączyć ze szkłem, metalem czy tak popularnymi lakierowanymi powierzchniami.

Jeśli wolimy jasne aranżacje, warto wybrać meble w bieli. Dzięki nim salon będzie jasny, słoneczny, ale również optycznie większy. Do białych mebli pasują dodatki we wszystkich kolorach, a więc, z łatwością będziemy mogli zmieniać charakter salonu, jedynie wymieniając dekoracje. 

Szukasz innych pomysłów na meble do salonu? Kliknij TUTAJ.

WASZE KOMENTARZE (1)

DODAJ KOMENTARZ
  • Basia T, 2017-08-16 08:58:54

    Bardzo podobają się nam takie nowoczesne meble i właśnie mamy zamiar takie sobie kupić do naszego salonu. Mamy jak to się mówi na oku na domizdrowie piękną meblościankę i to w połysku, który powinien nam nieco rozjaśnić pomieszczenie bo jest po zachodniej stronie domy, więc to słońce mamy dopiero po południu.

POLECAMY W SERWISACH