Kolekcja Visio. Harmonijne połączenie kolorystyki dębu camargue z energetyczną bielą w połysku stworzy nastrój sprzyjający relaksowi w domowym zaciszu. Fot. Szynaka Meble

Zobacz galerię [10 zdjęć]

Kolekcja Visio. Harmonijne połączenie kolorystyki dębu camargue z energetyczną bielą w połysku stworzy nastrój sprzyjający relaksowi w domowym zaciszu. Fot. Szynaka Meble
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Marta Ustymowicz
11 sie 2017 08:32

Meble do salonu. Nowoczesne kolekcje na wysoki połysk

Meble na wysoki połysk kryją w sobie wiele zalet. Doskonale prezentują się w dużych, jak i małych wnętrzach.

Meble na wysoki połysk kryją w sobie wiele zalet. Cenimy je za nowoczesną stylistykę, ale również za funkcjonalność. W małym wnętrzu sprawdzą się doskonale, bowiem odbijające się od lakierowanych frontów światło, będzie optycznie powiększać pomieszczenie. Białe meble na wysoki połysk mogą wręcz optycznie podwoić wielkość małego salonu. 

Wartym uwagi rozwiązaniem są również meble, które łączą powierzchnie lakierowane z matowymi - mogą to być wstawki z matowych laminatów lub drewniane forniry. Elegancko i szykownie wyglądają z kolei czarne meble w połysku, szczególnie, jeśli podkreślone są kolorowym oświetleniem. Czarne meble są jednak dedykowane większym wnętrzom, ponieważ potrafią znacznie zdominować aranżację. 

Meble na wysoki połysk idealnie sprawdzą się wśród osób, które nie lubią poświęcać dużo czasu na sprzątanie. Aby usunąć zabrudzenia lub kurz z lakierowanych frontów wystarczy przetrzeć je mokrą ściereczką. 

 

WASZE KOMENTARZE (1)

DODAJ KOMENTARZ
  • Berta, 2017-08-16 08:54:54

    Ja juz się przekonałam, że takie mebelki na wysoki połysk świetnie wyglądają i faktycznie optycznie powiększają wnętrze. Niedawno kupiłam sobie właśnie białą, dość podobną meblościankę na domizdrowie do tej pierwszej. Trochę sie co prawda obawiałam tego białego ale teraz wiem, że warto było sie na nią zdecydować, to naprawdę bardzo dobry pomysł do mojej kawalerki.

POLECAMY W SERWISACH